עכו מחוייבת להעביר 40 אלף יורו לוואסב

פיפ"א התערבה לטובת הקשר הבולגרי שחתם ושוחרר בקיץ האחרון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.05.18 - 10:10
תחילת כתבה

הפועל עכו הודיעה ב-6 ביוני 2017 על החתמתו של הקשר הבולגרי, בוז'ידאר ואסב לעונה אחת. הבולגרי כיכב במחנה האימון בסלובניה וזכה למחמאות רבות מהמנהל המקצועי, דניאל סטאנצ'ו והמאמן דאז, שלומי דורה. כזכור, המועדון הוציא הודעה על החתמתו, שכללה גם תמונה וציטוט מפיו, אך מסיבה לא ברורה הוחלט לוותר על שירותיו וזאת למרות שכבר קיבל דירה ורכב מהקבוצה, הוא התבקש להשיבם ולחזור לארץ מולדתו.

ואסב חבר לקבוצת דונייב רוז מהליגה הבכירה בבולגריה, אך לא הייתה בכוונתו לוותר על החוזה שלו בעכו והוא פנה לפיפ"א בנושא כבר בקיץ. לאחרונה קיבלו אנשי עכו פנייה מפיפ"א להעביר לבולגרי 40 אלף אירו עד ל-6 ביוני. במידה והקבוצה לא תעביר סכום זה במועד שניתן לה, פיפ"א עשויה להטיל עליה סנקציות.

חוב זה מתווסף לחוב שפורסם ביום שישי בערוץ הספורט לחברת האבטחה SIH על סך 312 אלף שקל. מצבה של עכו מוסיף להיות קשה ונראה שבכל הקשור לעתידה, הנסתר רב על הגלוי. כזכור העימותים בין הנהלת המועדון לעיריית עכו נמשכים והתקופה הקרובה תהווה מבחן על המועדון הזה. בעוד קבוצות אחרות יכולות להתכונן לעונה הבאה, בעכו ממתינים לראות האם יוכלו לפתוח את העונה במצב הנוכחי.

הדפס