רשמית: פרדי פלומן חתם לשנתיים בחדרה

הצרפתי יצטרף לעולה החדשה שגברה על נצרת עילית במשחק הכנה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.07.18 - 19:40
תחילת כתבה

רכש נוסף להפועל חדרה: פרדי פלומן הצרפתי, שעליו הגעתו פורסם לראשונה כאן, חתם לשנתיים בשורות העולה החדשה. שחקן הכנף הצרפתי שיחק בנבחרות הצעירות של צרפת, כמו שיחק בסדאן, רד סטאר, פולהאם ובעונה האחרונה בקוואבילי מליגת המשנה בצרפת, ואמור לעבות את חוליית ההתקפה שכוללת את תומאס פרינס, אסי גומא, לוסיו וסלים עמאש.

"אני שמח להיות בחדרה ולשחק בליגת העל בישראל", הרכש החדש סיפר במעמד החתימה, "מאמין שאצליח לעזור לקבוצה להשיג את המטרות שלה". הקבוצה תמריא למחנה האימונים ללא אוסטין אג'ידה, שייעדר עקב בעיות ויזה. בקבוצה צפויים לצרף שוער שישתתף במשחקים במחנה האימון.

בתוך כך, העונה ההיסטורית של הפועל חדרה רצופה מכשולים עד כה. אתמול נרשם פרק נוסף בדרמה כאשר למועדון הגיע מכתב מהבקרה התקציבית, שציין כי התקציב לא אושר והקבוצה זקוקה לאישור ניהול תקין, שכרגע לא נמצא באופק. גורם בכיר במועדון אמר: "הפועל חדרה תשחק בעונה הבאה בליגת העל, אנחנו בטוחים בצעדינו ופועלים כל העת כדי להגשים את חלום של עיר שלמה".

חדרה גברה הערב 1:3 על נצרת עילית במשחק אימון. נצרת הוליכה במחצית משער של גל קעטבי. אסי גומה בפנדל, לאחר הכשלה על עוז פרץ, עמית כהן ומוחמד אבו פאני רשמו מהפך במחצית השנייה.

הדפס