הבלם דויד מתיאוס חתם לעונה אחת בהפועל חדרה

אקס ריאל מדריד הועדף על פני מקסים ירמיקוב. ירין חסן לא יצטרף

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.07.18 - 18:25
תחילת כתבה

הפועל חדרה החתימה היום (שני) לעונה אחת את דויד מתיאוס. הבלם הספרדי ששהה שלושה ימים עם הקבוצה במחנה בפולין, הרשים במשחק נגד אומוניה ניקוסיה. בתום המחנה שב מתיאוס לספרד והמתין להחלטת העולה החדשה, שבחרה להחתימו. ביום רביעי ינחת מתיאוס בארץ וישלים את המעבר. על מועמדתו של הבלם פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

בשורות העולה החדשה מאוד מרוצים מההחתמה הטרייה: "זה בדיוק השחקן שרצינו. אנחנו בטוחים שהוא יוכל להפוך לאחד הבלמים הטובים בליגה", אמרו במועדון. השחקן בן ה-31 הגיע לישראל באמצעות סוכנו שלומי בן עזרא.

מי שכבר לא יגיע הוא הבלם האוקראיני מקסים ירמיקוב. הצוות המקצועי לא התרשם מהיכולת שלו במשחק נגד סכנין למרות שבמחנה בפולין הראה יכולת טובה. עלויותיו של מתיאוס גבוהות מאלו של ירמיקוב, אך בחדרה הבינו שלא יוכלו לצרף את שניהם ובמקרה שכזה הספרדי הוא חיזוק משמעותי בהרבה.

בתוך כך, חדרה ממשיכה בניסיונותיה להעביר את הקבוצה בבקרה. לשם כך ראשי המועדון פועלים בשלב הזה כדי לגייס בטוחות שיופקדו בבקרה. ההערכה היא שעד יום חמישי הקבוצה תעבור בבקרה ותגיע עם סגל מלא למשחק הבכורה באצטדיונה הביתי העונה, בנתניה.

מי שבוודאות לא יחתום הוא הבלם, ירין חסן שבמשך שלושה שבועות ניסה להרשים את אביטן, אך הפערים ביניהם גרמו לכך שחדרה ויתרה על שירותיו. חסן צפוי לחתום בהפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית. בלם מכבי חיפה, יונתן לוי, מבוקש בחדרה והצדדים קרובים לסיכום, אך הירוקים משהים את שחרורו בשלב הזה. גם בני יהודה מעוניינת בשירותיו של הבלם. במידה ולוי לא יצטרף יחפש אביטן בלם ישראלי אחר.

הדפס