קריית שמונה: מורסיו וגארסיה שבו להתאמן

הבלם שאובחן כסובל מפריצת דיסק רשם אימון מלא. שחקן הכנף עדיין סובל מכאבים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.09.18 - 15:28
תחילת כתבה

לאחר עזיבתו של נייג'ל האסלביינק, בעירוני ק"ש עסוקים בבריאות השחקנים. במועדון היו מוטרדים מאד מהפציעה בגבו של הבלם הספרדי חורחה מורסיו, שנבדק בשבוע שעבר ואובחן כי הוא סובל מפריצת דיסק. תחילה חשבו במהלך בזק להחזיר את קרלוס קוויאר, אך זה חתם בבני יהודה. בינתיים מורסיו המשיך בטיפולים, והיום (רביעי) רשם אימון מלא. עוד לא ברור אם הוא כשיר למשחק נגד מכבי נתניה, אך זו בשורה מעודדת עבור חיים סילבס לקראת המשך העונה.

גם שחקן הכנף מטרינידד וטובאגו, לוי גארסיה, שב היום להתאמן לאחר שלא עשה זאת מאז המשחק נגד הפועל רעננה. גארסיה סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי, והיום כמעט התאמן באופן מלא. השחקן בספק גדול למשחק הקרוב, אך לאחר עזיבתו של האסלביינק, תולים בו תקוות רבות.

מי שעדיין לא שב לאימונים מלאים הוא אורי מגבו, שנפצע בטרום העונה ובמועדון מקווים שייכנס לכושר במהרה כדי שיתפוס את עמדת המגן השמאלי. היום חגגו לו השחקנים את יום הולדתו ה-31 כמיטב המסורת.

בקבוצה מעוניינים לפתוח את השנה החדשה בניצחון ראשון, ולפחות בקרב השחקנים יש אופטימיות גדולה: "אנחנו יודעים ששלוש נקודות ישפרו משמעותית את מצב הרוח במועדון, ואנחנו רוצים לעשות זאת כבר נגד מכבי נתניה".

הדפס