אוהדי בית"ר דרבנו: "הכבוד שלנו - ברגליים שלכם"

הטירוף של הקהל הצהוב לקראת סכנין גובר ולשחקנים המתין שלט מיוחד בבית וגן .לפי ההערכות, 20 אלף צפויים להגיע לטדי. בן חיים תורגל בהרכב על חשבונו של סירושטיין

תומר לוי
תומר לוי  21.09.18 - 09:55
תחילת כתבה

הטירוף בקרב אוהדי בית"ר ירושלים לקראת המשחק מול בני סכנין גואה ככל שהזמן עובר. היום (שישי) נתלה שלט במתחם האימונים בבית וגן שלא השאיר מקום לספק בנוגע לציפיות שלהם: "הכבוד שלנו - ברגליים שלכם. תנו מלחמה".

בית"ר הפסידה בשני המשחקים הראשונים של העונה, אבל הצליחה להתייצב עם 2:2 מול הפועל חיפה בסמי עופר וכעת תנסה להשיג ניצחון ראשון בעידן משה חוגג. "הגיע הזמן לנצח. סכנין בטדי זה משחק יוקרתי ואנחנו חייבים את זה לאוהדים שלנו שמעודדים בצורה נפלאה מתחילת העונה", אמר אחד השחקנים.

באופן טבעי, גם קצב מכירת הכרטיסים מתגבר. ההערכה היא שקרוב ל-5,000 כרטיסים ימכרו עד סוף היום, כשהצפי הוא ל-20 אלף צופים שיגיעו לטדי על מנת לצפות במשחק מול סכנין. בבית"ר ביקשו להוריד את כמות השוטרים או שיועסקו לקראת יותר שוטרים בתשלום.

אז מה בנוגע להרכב? אתמול גיא לוזון תירגל את טל בן חיים במרכז ההגנה על חשבונו של מיקי סירושטיין, בעוד עוז ראלי תורגל בעמדת המגן הימני במקומו של מתן פלג. כמו שזה נראה, שאר ההרכב יהיה זהה לזה שפתח נגד הפועל חיפה.

הדפס