אוהד כהן נפגע, אך התנצל בפני אוהדי ב"ש

השוער זומן לבירור עם המנכ"ל אסי רחמים עקב העימות עם הקהל: "דברים נאמרו במהלך משחק בלהט הרגע"

זיו אברג'יל  08.03.11 - 09:20
תחילת כתבה

בבירור שהתקיים בהפועל באר שבע בו לקחו חלק המנכ"ל אסי רחמים והשוער אוהד כהן, טען השני כי הוא חש פגוע מחלק קטן של אוהדי הקבוצה על חוסר הפרגון ועוינות לא הוגנת מצידם. הדיון התקיים לאחר עימות שהתפתח בין השחקן לבין קבוצת אוהדים במהלך ההפסד האחרון 2:0 להפועל חיפה.

כהן ביקש להדגיש כי בפרק הזמן שהוא מכהן כשוער, הוא זוכה לתמיכה מציבור גדול של אוהדים ואף שומר על קשר אישי חם והדוק עם חלק נכבד מהם. השחקן הבהיר כי הוא סמוך ובטוח שזה יימשך אף בעתיד, אך יחד עם זאת ביקש להבהיר כי אם מישהו מהאוהדים נפגע ממנו אז הוא מצר על כך ומדגיש כי לא הייתה לו כל כוונה לפגוע במי מהם: "הדברים נאמרו במהלך משחק בלהט הרגע".

השוער הוסיף ואמר כי הוא זוקף לזכות האוהדים תפקיד מכריע במשחקים הטובים שהיו השנה לבאר שבע בכלל ולו באופן אישי, וכי הוא מקווה שבשיתוף פעולה מלא תצא הקבוצה לדרך חדשה ותדע ימים טובים יותר כבר בעתיד הקרוב.

כפי שפורסם כאן לראשונה, במועדון החליטו לממש את האופציה בחוזהו של המאמן ניר קלינגר ולהחתימו לעונה נוספת, זאת על אף התקופה הקשה בה מצויה באר שבע. האדומים מבירת הנגב לא ניצחו בארבעת המחזורים האחרונים והידרדרו למקום העשירי בטבלה, מרחק 6 נקודות מהפלייאוף העליון.

הדפס