הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ערן זהבי: שער 100 לישראלי בסין

הכוכב סייע לגוואנגז'ו לחלץ תיקו: "צברנו ביטחון שיעזור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.20 - 19:33

אחרי שלושה מחזורים, גוואנגז'ו R&F עדיין ללא ניצחון בליגה הסינית, אך היא יכולה להתעודד מכך שערן זהבי כבש סוף סוף את שער הבכורה שלו, שחילץ נקודה ב-1:1 מול חנאן ג'יאניה. בנוסף, זה היה השער ה-100 של הקפטן הישראלי במדי הקבוצה.

"כבשתי את השער הראשון של העונה, ואני מאוד שמח להבקיע את השער ה-100 שלי ב-R&F. זה כבוד גדול", אמר זהבי לאחר השער. "אני רוצה להודות לכל מי שעזר לי להגיע להישג הזה, כי אני חושב ש-100 שערים זה הישג גדול לי ולקבוצה. כל מה שאנחנו צריכים לעשות עכשיו זה להמשיך עם זה הלאה, לצבור נקודות ולהשיג ניצחון ראשון".

זהבי גם היה מרוצה מהמחצית השנייה של קבוצתו: "שיחקנו טוב מאוד ויצרנו הרבה מצבים. אני חושב שאחרי שכבשתי, כל הקבוצה הראתה ביטחון עצמי, וזה מה שאנחנו צריכים הכי הרבה. בעונה החדשה, יש לנו שחקנים צעירים שהצטרפו וגם צוות מקצועי חדש. מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשחק עם הביטחון שצברנו".

ביום ראשון, מצפה לזהבי ולחבריו אתגר לא פשוט, בדמות סגנית המוליכה ז'יאנגסו סונינג. בקבוצה משחקים שמות מוכרים כמו אקס אינטר ואתלטיקו מדריד, מירנדה הברזילאי, ובן ארצו אלכס טשיירה. גם אדר האיטלקי ומובראק ווקאסו הגנאי בסגל הקבוצה.

View this post on Instagram

100 goals in China 🇨🇳

A post shared by Eran Zahavi (@eranzahavi) on