במכבי תל אביב חוששים כי אובראיינט סובל מבעיה בלב

שמונה ימים אחרי שנחת, השחקן עדיין לא התאמן עם חבריו. הצהובים ימתינו לממצאים נוספים על מנת לא לקחת סיכונים. מהקבוצה נמסר: "הוא עדיין לא השלים את הבדיקות"

רועי כהן
רועי כהן  28.08.18 - 13:39
תחילת כתבה

שמונה ימים אחרי שנחת בישראל, ג'וני אובראיינט עדיין לא החל להתאמן יחד עם חבריו החדשים במכבי ת"א. הסיבה: לערוץ הספורט נודע כי הבדיקות הרפואיות שהפורוורד עבר מיד עם נחיתתו הצביעו על בעיה בליבו.

במכבי ת"א ימתינו לתוצאות ברורות בנושא ב-48 השעות הקרובות על מנת להחליט כיצד לנהוג. יש לציין כי כדורסלנים רבים משחקים עם בעיות כאלו ואחרות בליבם, אך אצל האלופה לא רוצים לקחת סיכונים ויהיו יותר חכמים אחרי שהתוצאות הסופיות יגיעו.

בשלב זה, יש להדגיש, במכבי ת"א לא מחפשים מחליף עבור אובראיינט ומקווים כי יוכל להצטרף לאימונים ולחבריו החדשים במהרה. עם זאת, הצהובים הוציאו הודעה רשמית ולפיה: "ג'וני אובראיינט טרם השלים עם הבדיקות, אותן יערוך בימים הקרובים ויצטרף לאימונים רק לאחר מכן".

בתוך כך, במכבי ת"א צפויים להביא מספר שחקנים על מנת שישלימו סגל לאימונים בזמן חלון הנבחרות שייערך באמצע ספטמבר. אחד השחקנים שצפויים להגיע הוא ברנדון בואומן, ששיחק בעונה שעברה במכבי חיפה.

הדפס