ולנסיה ומלאגה רצו את הנדריקס, מכבי סירבה

הפורוורד צפוי להישאר עם הצהובים. השחקן לחבריו: "לא שמעתי על כך שאני עובר קבוצה". בלאט: "הנדריקס? לא עוזב ולא יעזוב"

רועי גלדסטון
רועי גלדסטון  06.01.11 - 08:48
הנדריקס. נשאר במכבי ת"א
הנדריקס. נשאר במכבי ת"א
תחילת כתבה

ריצ'ארד הנדריקס, פורוורד מכבי תל אביב, מחוזר על ידי ולנסיה ומלאגה. שתי קבוצות היורוליג הספרדיות אף הגישו לצהובים הצעות על השחקן כדי להעבירו כבר עתה לשורותיהן, כך נודע לערוץ הספורט על פי גורמים המקורבים לנושא.

למרות ההצעות, הנדריקס שמחזיק בחוזה לעונה וחצי נוספות, צפוי להישאר במועדון וזאת לאור עמדתו הנחרצת בנושא של דייויד בלאט. המאמן מעוניין בסגל מעובה עד כמה שניתן לקראת המשימות הקרובות העומדות בפני הקבוצה בטופ 16. כזכור, המאמן אמר אתמול בנושא: "הנדריקס? זה לא היה נכון שהוא עוזב וזה לא יהיה נכון". הנדריקס עצמו ציין אמש בפני חבריו כי לא שמע מסוכניו על תוכניות לפיהן יעזוב את מכבי.

הפורוורד בן ה-24 ממעט לקבל דקות משחק, כאשר לאחרונה מצבת השחקנים שמשחקים בעמדה מספר 4 גדלה עם החתמתו של מילאן מצ'באן. הדבר הוביל לדחיקתו של הנדריקס לקצה הספסל של מכבי. ב-9 משחקי יורוליג העמיד הנדריקס ממוצעים של 5.1 נקודות ב-12 דקות.

בתוך כך, הערב תארח מכבי ת"א בהיכל נוקיה את מכבי ראשל"צ במסגרת המחזור ה-13 בליגת לוטו (20:00, ישיר ב-5+LIVE). הצהובים, מוליכי הטבלה, פוגשים את הקבוצה של אפי בירנבוים הנמצאת במקום ה-8 עם מאזן שלילי של 5 נצחונות ו-6 הפסדים. יניב גרין שערך אתמול אימון חלקי וטופל בכתפו הכואבת על ידי הצוות הרפואי, אמור ליטול חלק במשחק.

הדפס