נבחרת הנוער הודחה במוק' אליפות אירופה

הפסד 2:0 לאוסטריה חרץ את גורלה. קוסובו בשלב העלית. חזן: "מאוכזבים שלא עלינו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.10.17 - 16:49
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

נבחרת הנוער של ישראל הודחה מאליפות אירופה כבר בשלב המוקדמות. הערב (שני) ספגו החניכים של אלון חזן הפסד 2:0 מול המארחת, אוסטריה, וסיימו את בית 6 במקום השלישי עם שלוש נקודות, כאשר שתי הנבחרות הראשונות, קוסובו ואוסטריה במקרה הזה, עלו לשלב הבא.

הנבחרת החזיקה מעמד 73 דקות ואף הפגינה עליונות בשלבים מסוימים של המשחק (6:3 בבעיטות למסגרת, 4:7 לישראל בבעיטות מחוץ למסגרת), אבל אז הגיע קווין אראסה מאוסטריה וינה והוריד את הרוח מהמפרשים של הכחולים-לבנים. ניקולאס מייסטר סגר עניין בדקה ה-85. במשחק המקביל בבית הביסה קוסובו 0:3 את ליטא.

"אנחנו מאוכזבים שלא הצלחנו להמשיך לשלב העלית", אמר חזן. "גם מול קוסובו וגם מול אוסטריה פגשנו נבחרות אירופיות ברמה גבוהה. קוסובו נהנית מסגל משופע בשחקנים מכל רחבי אירופה ואנחנו עדיין עם שחקני הליגה לנוער בישראל. אני מאוד מעריך את ההשקעה והמאמץ של השחקנים, שלצערי לא הספיקו הפעם״.

כזכור, הנבחרת פתחה את המוקדמות עם ניצחון דחוק (0:1) על ליטא, שסיימה אחרונה וללא נקודות ולאחר מכן ספגה הפסד 2:1 לקוסובו, לה זה היה ניצחון ראשון והיסטורי. ניצחון על אוסטריה היה מעלה את הנבחרת, אבל היא לא הצליחה להתעלות ולא העפילה לשלב העלית. 

הדפס