ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

ליגת החופים שוב כאן, אילוז: "יהיה מעניין"

קפטן נבחרת ישראל מבטיח גם הפעם עונה מסקרנת: "יהיה מעניין, השמיים הם הגבול. מקווה להרבה גולים יפים ומספרות" (ו' ב-14:30, חי באתר)

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.06.11 - 19:59
תחילת כתבה

התגעגעתם? חודש יוני שוב כאן ואיתו, כרגיל בשנים האחרונות, מגיע גם המרענן הרשמי של הקיץ. ליגת כדורגל החופים של בנק יהב תיפתח היום (שישי ב-14:30, שידור חי כאן באתר) בחוף פולג בנתניה והעונה החדשה אמורה להיות מסקרנת לפחות כמו קודמותיה.

החידוש הפעם הוא צירופו של שחקן זר לשורות הליגה כאשר מי שיככב העונה במדיה של הקבוצה מכפר קאסם הוא קפטן נבחרת אסטוניה אנדריק סיסאקה. מלבד סיסאקה הליגה תתחזק גם בשמות חמים נוספים. חלוץ שרלרואה הבלגית דודו ביטון מגיע לעירוני פ"ת, ואילו הזמר עומר אדם צפוי לקבל דקות על החול בקבוצה מכפר סבא.

העונה תורכב הליגה משני בתים כאשר כל בית יכלול 5 מועדונים. בכל שבוע ייערכו בסך הכל 4 משחקים כאשר קבוצה מכל בית תקבל מנוחה. המשחק ביפתח את העונה יהיה בין חדרה לחיפה (14:30) ומיד אחריו יחתום את המחזור בבית א' המפגש בין פתח תקווה לתל אביב. בית ב' יפתח עם ראש העין מול כפר קאסם כאשר האירוע המרכזי, משחקה של הקבוצה המקומית מנתניה עם אילת, יסגור את היום הראשון.

מי שחוזר לקבוצה בה החל את קריירת החופים שלו הוא קפטן נבחרת ישראל צחי אילוז. אילוז ילבש את מדיה של יהלומי נתניה אחרי גלות בחדרה. "ההבדל העיקרי הוא בפיזיות, שיותר קשה ממשחק על דשא רגיל. לריצה על החול מתרגלים עם הזמן", גילה השחקן והתייחס גם לחזרה לעיר היהלומים, "נתניה זה מקום מיוחד ואני מאמין שאנחנו בדרך הנכונה להחזיר את האליפות".

אילוז גם התייחס לשינויים שעוברים על הליגה ועל הענף בכלל: "זה מבורך שמביאים זרים, הגענו לנקודה שאנחנו מתקדמים, אם זה יימשך ככה אנחנו בדרך למקצוענות. השמיים הם הגבול עבור כדורגל החופים בישראל". לסיכום הבטיח הסקורר כי יש מה לצפות.  "תהיה ליגה מעניינת. הפעם נהיה בפוקוס כי אין מונדיאל או יורו שלוקחים את מירב תשומת הלב. מקווה שיהיו הרבה שערים יפים ומספרות". 

הדפס