ליגת החופים חוזרת, החיזוק הבולט: דני עמוס

הלהיט של הקיץ יוצא לדרך בשישי, שוער הפועל ת"א לשעבר מספק את ההחתמה המפתיעה. יהיה חם

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.06.15 - 15:21
חוזרים לחוף. יותר כיף מזה? (נמרוד גליקמן)
חוזרים לחוף. יותר כיף מזה? (נמרוד גליקמן)
תחילת כתבה

ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים חוזרת לפעולה ותצא לדרך ביום שישי הקרוב ב-13:00 בחוף פולג בנתניה. השנה עברה הליגה שדרוג, היא הורחבה ל-12 קבוצות וגם האצטדיון הוגדל ל-2,000 מקומות. גם בגזרת השמות שיתרוצצו על החול הליגה תשתדרג, כששוער הפועל ת"א בעונה החולפת, דני עמוס, יגן על שערה של "אמי יקותיאל" כפ"ס. עמרי קנדה ממכבי נתניה ויקיר שינה מהפועל רעננה ישתפו פעולה וישחקו במדי בית"ר "Itrader" ירושלים.

  • שישי מ-13:00: ליגת החופים בשידור ישיר ב-5SPORT

ערן לוי יחזור לככב שוב בחוף וישחק בשורות "דורון מוטורס" נתניה, כשגם טום קשתי, כוכב "המירוץ למיליון" ו-"גולסטאר" יהיה חלק מהחגיגה אחרי שחתם כשוערה של מכבי "עידו קרן" חיפה. גם בגזרת הזרים הקבוצות עבדו קשה ושחקני רכש מברזיל צורפו לסגלים של כפר קאסם ונתניה.

נתניה היא האלופה המהכנת והיא שובצה בבית מספר 1 יחד עם סגניתה, עירוני פ"ת. כפר סבא, מכבי חיפה, הפועל חדרה ותל אביב ישלימו את הבית. בבית השני הוגרלו כפר קאסם החזקה, הפועל חולון, ראש העין, בית"ר ירושלים, בני יהודה ניצן וכרמיאל. המפגש המרכזי במחזור הראשון יפגיש את נתניה ומכבי חיפה, במשחק המאוחר שיחל ב-17:10.

אמנם האצטדיון הורחב ומספר הקבוצות הוגדל, אבל שיטת המשחקים לעומת זאת לא השתנתה. ארבע הקבוצות הראשונות מכל בית יתמודדו בשיטת הצלבה האחת מול השניה ושתי הקבוצות שסיימו במקום האחרון בכל הבית יאבקו נגד הירידה. הבשורה המרגשת מגיעה מכיוון בני יהודה "ניצן", שקמה כפרוייקט הנצחה לזכרו של מאמן הכדורגל, ניצן שירזי ז"ל. המצטרפת השנייה היא קבוצת "קליל" כרמיאל, שנבנתה במסגרת התכנית "עיר ללא אלימות" שמונהגת בכרמיאל.

הדפס