ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

התרחישים לקראת הקרב על הפלייאוף בחופים

מחזור הנעילה יפגיש את כפר קאסם ונתניה למשחק על הפסגה

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.17 - 11:05
תחילת כתבה

מחזור הנעילה של ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים יתקיים מחר (שישי) בנתניה. המחזור יקבע את מיקומי הקבוצות לקראת הפלייאוף כל הדרך לאליפות ומאידך את משחקי ההישרדות. כל התרחישים לקראת הקרב על הפלייאוף:

בית א'
בני פלפלה כפר קאסם - מכבי נתניה
האלופה מכפר קאסם, שמחזיקה במקום הראשון בבית א' תפגוש את סגניתה, המארחת מכבי נתניה לקרב ממנו תצא המפסידה הראשונה של העונה. הקבוצה שתזכה בניצחון, תהיה גם הקבוצה שתסיים את העונה הסדירה בפסגה ותפגוש את הקבוצה שמדורגת במקום הרביעי בבית ב'. למפסידה במשחק ומי שתסיים במקום השני בבית, מצפה הקבוצה שתסיים במקום השלישי בבית המקביל.

בית"ר ירושלים - הפועל כרמיאל
במפגש הישיר השני בבית יתמודדו הצהובים מול הצפוניים כשאחת מהן תסיים במקום השלישי בבית. לשתי הקבוצות, ערב המחזור האחרון, 6 נקודות. הקבוצה שתסיים במקום השלישי תפגוש את הקבוצה במקום השני בבית ב' ולזאת שתסיים במקום הרביעי מחכה מפגש עם זוכת בית ב'.

איחוד בני סכנין - "תחזוקת אוטובוסים" חיפה
במפגש הישיר השלישי בבית, ישחקו שתי הקבוצות שטרם חוו טעם של ניצחון מאז הקמתן. הקבוצה שתנצח את המשחק תפגוש את הקבוצה שתסיים אחרונה בבית ב', בעוד המפסידה תערוך את שלב ההישרדות הראשוני מול הקבוצה שתסיים במקום החמישי בבית ב'.

בית ב'
"רוח בכפר" ת"א - בני יהודה
התל אביביים, שהפתיעו את כל הפרשנים ומחזיקים במקום הראשון, יפגשו את הכתומים שמדורגים במקום החמישי. ניצחון של ת"א יבטיח עבורה בוודאות את המקום הראשון וכמעט בוודאות מוחלטת את השתתפות בני יהודה במשחקי המבחן. ניצחון של בני יהודה במשחק יבטיח לה את הפלייאוף העליון והמקום ייקבע בהתאם לתוצאת המשחקים של שאר הקבוצות בבית.

ראש העין - הפועל חדרה
במפגש בו הכל יכול לקרות. במידה וראש העין ניצחה, המקום השני הובטח לה בוודאות ובמקרה של ניצחון של בני יהודה, גם המקום הראשון. הפסד של ראש העין בצירוף ניצחונות של פ"ת ובני יהודה יכול לגרום לראש העין לנשור לפלייאוף התחתון. ניצחון של החדרתים יבטיח להם את ההשתתפות בפלייאוף העליון. הפסד של חדרה וניצחון של בני יהודה ישלח את הקבוצה למבחנים.

הפועל פ"ת - הפועל חולון
המלאבסים שפתחו את העונה בסערה נחלשו לקראת סיום העונה הסדירה ועומדים על 6 נקודות ערב המשחק מול הפועל חולון. הקבוצה החולונית גילתה יכולת דלה בארבעת המחזורים הראשונים של העונה ורשמה אפס נקודות, מה שהבטיח לה את המקום האחרון בבית בכל תרחיש. ניצחון של פ"ת ובתרחיש מסוים אפשר לפנטז על המקום הראשון ובכל מקרה ההשתתפות בפלייאוף העליון מובטח. הפסד של פ"ת והיא תזדקק להפסד אחד של חדרה או בני יהודה כדי להימנע ממשחקי המבחן.

הדפס