וואן-ביסאקה חתם במנצ'סטר יונייטד

מגן פאלאס עבר לשדים האדומים תמורת 50 מיליון ליש"ט

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.06.19 - 14:10
תחילת כתבה

מנצ'סטר יונייטד צירפה את הרכש השני שלה בחלון ההעברות. השדים האדומים הודיעו היום (שבת) רשמית על  על צירופו של המגן הימני קריסטל פאלאס, ארון וואן-ביסאקה. האנגלי בן ה-21 נרכש תמורת 50 מיליון, אחרי שביום חמישי כבר הגיע למנצ'סטר ועבר בדיקות רפואיות.

אחרי חתימתו אמר וואן-ביסאקה: "זאת הרגשה שלא תיאמן וכבוד עצום לקרוא לעצמי שחקן מנצ'סטר יונייטד, דבר שרק לשחקנים בודדים יש את הזכות לומר. אני לא יכול לחכות להשתלב בסגל. תהיה לי פגרה קצרה אחרי אליפות אירופה, אבל אני מצפה להתחיל להתאמן עם המנג'ר וחבריי החדשים בקבוצה בקדם העונה".

מאמנו החדש, אולה-גונאר סולשיאר אמר: "ארון הוא אחד משחקני ההגנה המבטיחים בפרמיירליג. יש לו את מוסר העבודה, הכישרון והאופי המתאימים כדי לשחק במנצ'סטר יונייטד. הוא מתאים בדיוק לסוג השחקנים שאנחנו מחפשים כדי לצרף לסגל, כדי שיעזרו לנו להשתפר. ארון צעיר, רעב, ולהוט ללמוד. זה דבר חשוב בגילו ואני נלהב מכך שהוא חתם אצלנו ומצפה להמשיך את ההתפתחות שלו".

על פי מתווה ההעברה, יונייטד שילמה של 45 מיליון ליש"ט יונייטד מיידית, בנוסף לחמישה מיליון ליש"ט בסעיפים משתנים. מה שהפך את וואן-ביסאקה לרכש החמישי הכי יקר של הקבוצה אי פעם, אחרי פול פוגבה, רומלו לוקאקו, אנחל די מריה ופרד. מגן הנבחרת הצעירה של אנגליה חתם לחמש עונות וישתכר 80 אלף ליש"ט בשבוע, שדרוג משמעותי לעומת שכרו בקריסטל פאלאס שעמד על 10 אלפים ליש"ט, השכר הנמוך ביותר בקבוצה הבוגרת של הנשרים.

בעונה החולפת, המגן רשם 35 הופעות במדי פאלאס, בהן בישל שלושה שערים. הוא סיים את העונה כשחקן ההגנה עם הכי הרבה תיקולים (124), סיכל הכי הרבה מהלכים של הקבוצה היריבה (82) וניצח הכי הרבה פעמים בקרבות אחד על אחד (61). בנוסף, נבחר לשחקן העונה של פאלאס מטעם השחקנים ומטעם האוהדים.

רק בימים האחרונים, וואן-ביסאקה העלה בסמוך לפרסומים האחרונים תמונה משפחתית מילדותו, בה הוא לובש את מדי השדים האדומים. כאמור, המגן הוא הרכש השני של יונייטד בחלון ההעברות, לאחר שמוקדם יותר החודש, דניאל ג'יימס נרכש מסוונזי תמורת 15 מיליון ליש"ט.

הדפס