אוהדי חולון מתכננים: מפגן תמיכה בגלבאן

ימחו מול י-ם על אזרוחו של סטודמאייר. ריינדולס ישוחרר?

עמרי מנהיים  15.03.19 - 15:15
תחילת כתבה

המחזור הסיום של הסיבוב השני בליגת העל יבוא עלינו לטובה בסוף השבוע הקרוב, וייצא לדרך מחר (שבת, 20:25, 5SPORT4K) עם משחק גדול בין הפועל חולון להפועל ירושלים. ביציעים, כתמיד, תהיה אווירה חמה לאור ההיסטוריה בין הקבוצות, כאשר הפעם אוהדי חולון גם מכינים מחאה יצירתית למדי.

על רקע אזרוחו של אמארה סטודמאייר, הכינו האוהדים הצהובים-סגולים מפגן תמיכה בפדרו גלבאן, שהוזמן על ידם למשחק. הכדורגלן, שכידוע לא קיבל אזרחות למרות שנמצא בישראל למעלה מעשור, אמור להגיע ולצפות במשחק יחד עם הגוש המעודד.

עו''ד תומר ורשה, שמייצג את גלבאן, מסר כי "הוא מברך על כל תמיכה שתסייע להשיג לפדרו גלבאן את המעמד הנכסף. היות ושר הפנים הביע דעתו כי ראוי לתת אזרחות בארץ לספורטאים גדולים בשל תרומתם לספורט הישראלי".

בנוסף, הכינו האוהדים תפאורה מיוחדת שתעלה בהצגת השחקנים, כשבמקביל יונפו תעודות זהות ויחולקו עלונים עם שיר מיוחד שחובר עבור סטודמאייר. במועדון מצפים כי לפחות 4,500 צופים יגיעו לעודד במשחק מחר.

ויהיה גם כדורסל בהיכל הטוטו - וחולוניה רוצה מאוד את הניצחון. קודם כל, כסוג של נקמה ספורטיבית על ההפסד בחצי גמר הגביע, אבל חשוב מכך, ניצחון יעמיד אותה במקום הראשון במרחק של שלושה משחקים מירושלים, מה שמקטין מאוד את הסיכוי שהפיינל פור של הליגה יהיה בארנה.

חולון מגיעה בכושר נהדר וניצחון על מחזיקת הגביע יסגור עבורה סיבוב נקי מהפסדים, כשהאחרונה שעשתה זאת היתה הפועל ירושלים בסיבוב השלישי של עונת 2015/16. אבל למרות הרצף היפה, בחולון יש כל הזמן מחשבות על איך לנסות ולשדרג את הסגל.

נכון לעכשיו קיימת אכזבה גדולה מסקוטי ריינולדס, שבמשחק האחרון מול בלקן הורד לספסל אחרי ארבע דקות ולא חזר. בצוות המקצועי מחפשים רכזים בשוק, אלא שגם אם יימצא השחקן המתאים ואכן יחליף את ריינולדס, הוא לא יוכל לשחק באירופה, מה שיקשה על ההחלטה, אם וכאשר, בכל מקרה.

הדפס