פרנקו לא ימשיך בהפועל ת"א: "אל תדאגו לי"

מאמן האדומים אחרי ההדחה: שיחקנו בלחץ היסטרי. זה לא נעים

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.05.19 - 23:09
תחילת כתבה

אי אפשר להגיד שזה לא היה צפוי. הפועל תל אביב לא הצליחה להתמודד עם העוצמה, העומק והכישרון של מכבי, והפסידה היום (חמישי) 87:63 במשחק השלישי של סדרת רבע הגמר. כמו כן, דני פרנקו ככל הנראה לא ימשיך במועדון, אחרי שחוזהו בקיץ הקרוב מסתיים. האדומים נפרדו מעונת 2018/19 בצורה די מאכזבת עם מקום שמיני בלבד בתום העונה הסדירה, וסוויפ שספגה בפלייאוף.

פרנקו סיכם: "הסתכלתי על הקהל אחרי משחק כזה וסדרה כזו. עם כל האמוציות מסביב, לבוא ולהישאר כך אחרי המשחק זה לא נעים לאף אחד, אני בטוח. הפסדתי וניצחתי פה הרבה משחקים. במחצית הראשונה נכנסנו למקום הכי גרוע שיכול להיות ואיבדנו את עצמנו כקבוצה על המגרש. היה לחץ היסטרי, זה הדבר האחרון שאתה רוצה, וזה קרה לנו מכל הכיוונים. שחקנים רצו להציל את המולדת".

"איבדנו את המבנה, מכבי הוציאה אותנו מזה. במחצית השנייה יצאנו לשחק על גאווה. השחקנים מקצוענים, עברו עונה לא פשוטה, ובמקום הכי קשה לשחק בו לגייס את כל הכוחות שבך זה לא מנחם, אבל הגישה והיחד נתנו תחושה מסוימת. הפסדתי פה אולי 50 הפרש לפני 15 שנים, וזה לא יום שארצה לזכור. היום הזה היה גדול עלינו. העונה? לא זמן לסכם, אנחנו אחרי משחק. איפה אני בעונה הבאה? אל תדאג, אתה תשדר אותי איפהשהו".

תגובתו של תומר גינת: "זה לא קל, יש לנו אי יציבות ברורה בקבוצה. הגענו לפלייאוף במחזור האחרון 30 שניות לסוף. באנו לסדרה מול מכבי וידענו שנצטרך להתעלות כדי להיות בתמונה. זה מבאס. אני מתבייש באיך ששיחקתי במחצית הראשונה, רצינו לשחק בשביל הקהל הזה. סיימנו לפני 20 דקות את המשחק, זה לא זמן לסכם. יש לנו זמן לנוח אחרי עונה מאד קשה. נתאושש מזה. איפה אני בעונה הבאה? יש לי חוזה בהפועל, טוב לי פה. העונה בדיוק נגמרה, נתחיל את הקיץ, נעבוד קשה, נהיה בריאים ומאושרים ונחזור".

הדפס