הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זיכרון קצר: כחילה יועצה המקצועי של נתיבות

המאמן שתקף בחודש האחרון את קברניטי המועדון ואת המאמן שעזב, סתיו אלימלך, חוזר לקבוצה מליגה א' דרום. כחילה: "אני תמיד שמח לחזור הבייתה"

  08.04.11 - 00:47
חוזר הבייתה, אהוד כחילה (באדיבות דאבל פס)
חוזר הבייתה, אהוד כחילה (באדיבות דאבל פס)

תחילת כתבהזיכרון קצר: חודש בלבד לאחר שתקף את קברניטי עירוני נתיבות מליגה א' דרום ואת המאמן סתיו אלימלך חוזר אהוד כחילה לנתיבות בתפקיד יועץ מקצועי. כחילה יישאר בתפקיד עד לסוף העונה ויעמוד על הקווים בעונה הבאה.

"סתיו אלימלך הרס את כל מה שבניתי בנתיבות", אמר אהוד כחילה לפני כחודש. "הם פתחו את העונה מצוין בזכות 12 שחקנים שאני הבאתי להם אבל חלקם עזבו מאחר שהם היו מזוהים איתי והמאמן לא האמין בהם. הדברים בנתיבות לא מתפקדים מקצועית וחברתית והם הפכו לקבוצה עם המון בעיות. לצערי, הייתי קטן ליד הפוליטיקה הפנימית בנתיבות וליד כל אלו שרצו בכל מחיר לסדר עבודה לאלימלך. אני מקבל כל יום טלפונים מאוהדים של הקבוצה שהמומים ממה שנעשה במועדון ורק רוצים לראות אותי חוזר".

והשבוע: "בהנהלת נתיבות רצו שאתחיל כמאמן כבר השבוע אולם לא רציתי לפגוע בכבודו של המאמן הנוכחי חיים אפנג'ר ולכן אתחיל לאמן מהעונה הבאה. בלי קשר, הודעתי לראשי הקבוצה כי אייעץ להם בכל נושא שיצטרכו. נתיבות זה בית ואני תמיד שמח לחזור הביתה. את הקבוצה אני בניתי ולמרות הנזקים בדרך אני מקווה לקצור איתה את הפירות".

גורמים בכירים בנתיבות ציינו כי החזרה של כחילה התאפשרה בתמורה לוויתור שלו על חלק מהחוב שהוא תבע מהמועדון בבוררות. כשפוטר בתחילת העונה טען כחילה כי היה לו חוזה חתום ביד לעונה נוספת לרבות אחריות על ניהול בית הספר לכדורגל בעיר. נתיבות נאבקת על מקומה בפלייאוף ומחר מצפה לה מפגש פסגה בטדי מול הפועל ירושלים, שמקווה לחגוג כבר בסיום המשחק את חזרתה לליגה הלאומית.

סיפורים נוספים באתר 'דאבל פס'