נשיא אודינזה: סאנצ'ס שווה לפחות כמו מסי

הצפוניים במוקדמות ליגת האלופות וג'יאמפאולו פוצו לא ממהר למכור את הכוכב הצ'ילאני שלו. הודיע כי דחה הצעה של 35 מיליון יורו עבור הקיצוני: "אחד משניים או שלושה השחקנים הגדולים בדורו"

דני פורת
דני פורת  23.05.11 - 17:12
תכשיט יקר. אלכסיס סאנצ'ס (gettyimages)
תכשיט יקר. אלכסיס סאנצ'ס (gettyimages)

תחילת כתבהיממה אחרי שהבטיחה את המקום במוקדמות ליגת האלופות, באודינזה החלו במשימה הקשה ביותר שלהם לקיץ הקרוב: השארת הכוכב הצ'יליאני אלכסיס סאנצ'ס בקבוצה. נשיא הזברות, ג'יאמפאולו פוצו, הודיע היום (שני) כי סירב להצעה של קבוצה בכירה לרכוש את התכשיט הדרום אמריקאי ב-35 מיליון יורו.

"עד כמה שאני רואה את הדברים, סאנצ'ס שווה לפחות כמו ליונל מסי", אמר בעל הבית מפיריולי, "הוא אחד משניים או שלושה השחקנים הגדולים בדורו. סאנצ'ס הוא שחקן צעיר מאוד ואנחנו מעוניינים שישאר באודינזה עוד שנה, חוץ מזה הוא שווה יותר מ-35 מיליון יורו".

הקשר-חלוץ בן ה-22 היה מהכוכבים הגדולים השנה בסריה A. פרט לעובדה שקבוצתו סיימה במקום הרביעי ויכולה להעפיל בפעם השניה בתולדותיה למפעל הנוצץ ביבשת, הצ'יליאני נמוך הקומה הבקיע 12 שערים מעמדת הקשר שמשחק מתחת לחלוץ וסיפר הרבה רגעים של קסם במדי הזברות.

שחקן נוסף שעשה קפיצת מדרגה הוא הקשר השווייצרי ממוצא טורקי, גוקהאן אינלר, שצפוי לעזוב את הקבוצה הצפונית ולהצטרף בעונה הבאה לנאפולי שסיימה את העונה במקום ה-3 ותעפיל אוטומטית לשלב הבתים של ליגת האלופות.