רכש ראשון? אינלר סיכם את תנאיו בנאפולי

קשרה של אודינזה ונבחרת שוויץ בדרכו לדרום איטליה. סוכנו: "הכל סגור. אנחנו מחכים לחתימה". המחיר: בין 16 ל-20 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.06.11 - 17:53
אינלר מול האמשיק. בעונה הבאה בתכלת? (Gettyimages)
אינלר מול האמשיק. בעונה הבאה בתכלת? (Gettyimages)

תחילת כתבה

גוקאן אינלר קיבל הרבה מחמאות העונה בליגה האיטלקית ויש הטוענים שחלקו באודינזה היה גדול מזה של אלכסיס סאנצ'ס ואנטוניו די נטאלה בהשגת הכרטיס למוקדמות ליגת האלופות. יובנטוס דלקה בעקבותיו, אבל כעת מסתבר שדווקא נאפולי תהיה זו שתזכה בשירותיו. סוכנו של השוויצרי הודיע היום (רביעי) שהקשר סיכם את תנאיו וכל מה שנותר כעת זה לחתום על החוזה.

אינלר היה בורג חשוב בקישור של אודינזה ומאמן יובנטוס, אנטוניו קונטה, הגיע לוומבלי בשבוע שעבר בשביל לצפות בו במשחק בין אנגליה לשוויץ (2:2). אולם הצעתה של הגברת הזקנה (14 מיליון יורו) נדחתה, וכעת עושה רושם שבעלי נאפולי, אאורליו דה לאורנטיס, הסכים לשלם עבורו בין 16 ל-20 מיליון יורו. "שוחחתי עם נשיא נאפולי, עברנו על החוזה שאינלר צפוי לקבל אם יגיע. כל הסעיפים מקובלים עלינו ולמעשה רק נותר לחתום ולהכריז על רכישתו באופן רשמי", אמר סוכנו של הקשר.

פרט להבטחת הישארותו של אדינסון קבאני בשורות התכולים, מיקלה פאציינצה סיכם את תנאיו ביובה וצפוי להגיע לטורינו בהעברה חופשית, מאחר שחוזהו מסתיים בסוף החודש. למעשה הקשר השוויצרי יהיה הרכש הראשון של וואלטר מאצארי, אם אכן החתימה תתבצע בשבוע הבא.

נאפולי סיימה את העונה במקום השלישי בסרייה A והשיגה את הכרטיס לליגת האלופות. השם החם ביותר שצפוי לעזוב אותה בקיץ הוא מארק האמשיק הסלובקי, שמחוזר על ידי מילאן.