סופית: זלאטן יעבור לפ.ס.ז' ממילאן תמורת 25 מיליון יורו

סוכנו של השוודי, שיוצג בפאריס, והמנהל הספורטיבי של הצרפתים לאונרדו, אישרו את סגירת העסקה. שכרו: 14 מיליון יורו לעונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.07.12 - 22:46
תחילת כתבהזהו, זה נגמר. הסאגה הכי ארוכה של חלון ההעברות בקיץ 2012 הגיעה לקיצה: עסקת זלאטן איברהימוביץ' נסגרה. הדיווחים בכל אירופה מספרים על סגירת העסקה, במסגרתה יעבור השבדי לפאריס סן ז'רמן. מילאן תקבל עבור החלוץ 25 מיליון יורו והוא יחתום בקבוצתו החדשה לשלוש שנים.

זלאטן, אחד החלוצים הטובים ביותר בעולם, צפוי להשתכר כ-14 מיליון יורו לעונה. סוכנו, מינו ראיולה, אישר את העובדה שאקס יובנטוס, אייאקס, אינטר וברצלונה ילבש את המדים האדומים-כחולים בבירת צרפת בשנה הבאה וגם בשתי העונות שלאחר מכן. 

זלאטן נחת בפאריס, כאשר במהלך יום רביעי הוא צפוי להיות מוצג במסיבת עיתונאים רשמית בנוכחותם של לאונרדו ונשיא הקבוצה נאסר אל-חלאיפי. איברהימוביץ' יהיה הרכש הרביעי הקיץ של הפריזאים לאחר החתמותיהם של אסקיאל לאבסי, טיאגו סילבה והאיטלקי מרקו וראטי בן ה-19 שחתם הערב ל-5 שנים בבירה הצרפתית.

"כולם כאן שמחים, כולל זלאטן", סיפר ראיולה, "כעת יש יותר סיבות להחשיב את פאריס כעיר יפה ומושכת, עם ההגעה של איברה". לאונרדו, המנהל הספורטיבי של פ.ס.ז', אישר גם הוא בכלי התקשורת כי העסקה סוכמה.

"כן, אני יכול לספר שכל הפרטים על זלאטן למעשה סוכמו והוא יופיע לבדיקות רפואיות", אמר הברזילאי, ששיחק גם הוא בעבר במילאן. בכך, משלימה קבוצת המיליונרים מפאריס את הרכש הגדול השני בימים האחרונים, אחרי צירופו של טיאגו סילבה - גם הוא מהרוסונרי - עבור 42 מיליון יורו.