צפו. גריזמן הגיע לברצלונה: "נרגש לשחק עם מסי"

הרכש הנוצץ בקטאלוניה: רציתי להגיע לכאן. המטרה לזכות בהכל

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.19 - 22:46
תחילת כתבה

אנטואן גריזמן הגיע לברצלונה. אחרי ששולם סעיף השחרור שלו לאתלטיקו מדריד (120 מיליון יורו), הרכש הנוצץ של אלופת ספרד נחת הערב (שבת) בקטאלוניה והתראיין לראשונה מאז המעבר לבארסה. "אני נרגש לשחק עם מסי ורוצה לשמח את האוהדים", אמר החלוץ, "דמבלה ואומטיטי? אני בקשר טוב איתם ולא יכול לחכות לראות אותם. רציתי מאוד להגיע לבארסה".

גריזמן הוסיף: "אני שמח מאוד להגיע לכאן. המטרות של הקבוצה הן המטרות שלי ואני מקווה שנעמוד בהן. זה אתגר חדש, אני מקווה לעשות את המיטב ולזכות בהכל".

גריזמן יחתום מחר בערב רשמית על החוזה בבארסה ולאחר מכן יוצג ביציעי הקאמפ-נואו עם החולצה החדשה. הוא לא יעלה על הדשא באצטדיון מכיוון שהקטאלונים מחליפים אותו בימים אלה וכמו במקרה נטו, הצרפתי לא יוצג לעיני אוהדים. לאחר מכך תתקיים מסיבת עיתונאים בהשתתפות הכוכב והנשיא, ז'וזפ מריה ברתומאו.

עוד לפני כן, בארסה תפתח בבוקר את האימונים לקראת העונה הקרובה בסגל חסר וללא גריזמן שצפוי להצטרף לחבריו למחרת. הסגל שיחל את האימונים: מארק אנדרה טר שטגן, ז'אן קלייר טודיבו, נלסון סמדו, ג'רארד פיקה, קלמן לנגלה, סמואל אומטיטי, ג'ורדי אלבה, סרג'י רוברטו, קרלס אלנייה, איבן ראקיטיץ', סרחיו בוסקטס, ראפיניה, עוסמן דמבלה, מלקום. אליהם יצטרפו אינייאקי פנייה, אוריאול בוסקטס, אלכס קוייאדו, ריקי פוץ' וקרלס פרץ מקבוצת המילואים.