מסי: "יש גמר מול יריבה קשה, מהגדולות ביותר"

כוכב ברצלונה לפני יובה: "המנון האלופות מיד נותן תחושה שזה משהו אחר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.06.15 - 19:00
תחילת כתבה

"ההמנון של ליגת האלופות מיד נותן את התחושה שמדובר במשחק אחר". ליונל מסי, שכבש כבר בשני גמרי צ'מפיונס, יודע בדיוק מה מניע אותו לפני שריקת הפתיחה (שבת, 21:45). בראיון לאתר הרשמי של ברצלונה הוא דיבר על היריבה בגמר הקרוב, על צ'אבי, על התחושה של הבקעת שערים במעמד הכי יוקרתי בזירת המועדונים וגם על עתידו של חברו הקרוב דני אלבס.

"סבלנו הרבה כדי להגיע לגמר האלופות", סיפר כוכב בארסה. "אנחנו יודעים שלא יהיה לנו קל, אבל יש לנו הזדמנות להיות שוב אלופי אירופה. נשחק מול יריבה קשה מאוד, חזקה, אחת הכי גדולות שיש. זה גמר וכל דבר יכול לקרות בו, אבל אנחנו נתכונן כמו לכל משחק אחר".

"שני השערים שלי בגמר האלופות הם מהמשמעותיים ביותר בקריירה שלי בגלל המשחק בו היה מדובר", המשיך הפרעוש, שמקווה להיות הראשון שיכבוש בשלושה גמרים מאז הקמת ליגת האלופות במתכונת הנוכחית. "השער הראשון בגלל שכמעט הכרענו את המפגש, השני בגלל שהיה מאוד צמוד ומכאן נבעו הטירוף והחגיגות".

על צ'אבי, שגמר הצ'מפיונס יהיה משחקו האחרון במדי בארסה, אמר מסי: "כולם יודעים מי זה צ'אבי על המגרש ומה הוא מסוגל לעשות. עבורי זה היה תענוג להיות לצדו כל כך הרבה זמן, ליהנות מהכדורגל שלו גם באימונים. הוא השחקן הטוב ביותר בהיסטוריה של הכדורגל הספרדי".

מסי גם התייחס לעתידו של דני אלבס, חברו הקרוב שעשוי לעזוב את המועדון: "הוא שחקן מאוד שלם, המגן הטוב ביותר בעולם. נכון להיום קשה למצוא עוד מגן כמו דני. בגלל היכולות שלו, המוטיבציה והתפקוד בכל משחק, אי אפשר למצוא עוד שחקן כמוהו".