הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זהבי: קיבלנו סטירה, אך נדע איך להתמודד איתה

קפטן מכבי ת"א אופטימי. טל בן חיים: "אי אפשר ליהנות כשמפסידים 4:0"

מירי נבו, שליחת ערוץ הספורט ללונדון  16.09.15 - 23:51
תחילת כתבה

מכבי תל אביב למדה הערב (רביעי) על בשרה ששלב הבתים של ליגת האלופות הוא, אמנם, חלום עבור הרבה שחקנים, אבל מהר מאוד הוא יכול להפוך לסיוט. הקבוצה הובסה 4:0 על ידי צ'לסי במחזור הראשון, כשהתוצאה הייתה יכולה להיות הרבה יותר גבוהה עם קצת יותר ריכוז מצד הבלוז.

טעות קשה של פרדרג ראיקוביץ' איפשרה לוויליאן (15) לכבוש ראשון ולאחר מכן היו אלה אוסקר (פנדל), דייגו קוסטה וססק פברגאס שהחזירו את הצהובים הביתה עם הרבה חומר למחשבה, כשעוד לפני כן, אדן הזאר החמיץ פנדל עבור צ'לסי.

צפו באוסקר ודייגו קוסטה מדגימים איך מפרקים הגנה

המאמן, סלבישה יוקאנוביץ', הבין למה הוא נכנס: "הייתה לנו יריבה טובה וחזקה. אנחנו ניראה יותר חזקים במשחקים הבאים. הם הניעו את הכדור, הם שלטו, אנחנו צריכים להשתפר".

קפטן מכבי ת"א, ערן זהבי, היה בטוח שקבוצתו הייתה יכולה לעשות יותר: "כיבדנו אותם יותר מדי. לא הפעלנו לחץ ולא היינו מספיק אגרסיביים. הם היו יותר טובים מאיתנו. אם לא מתעלים מול כאלה יריבים ככה נראים. עם יותר ביטחון היינו יכולים להצליח יותר. צ'לסי יותר טובים, ננסה לקחת דברים למשחקים הבאים".

זהבי המשיך: "קיבלנו סטירה, נתמודד איתה. אני לא יודע אם רעדו הרגליים, נתנו כבוד והיינו מהוססים. אם נותנים לכאלה שחקנים שטחים, זה מה שקורה. נלמד, אנחנו פעם ראשונה כאן מול מועדון בכזה סדר גודל. לא האמנתי שנהיה יותר טובים או דומיננטיים, יש פערים שאפשר לסגור עם יותר ביטחון ואגרסיביות. הם יותר טובים, אך ביום נתון זה אפשרי. ההבדלי רמות היו ברורים".

הבלם, טל בן חיים, היה מאוכזב בסיום: "משחק לא קל, בכל זאת שיחקנו מול אלופת אנגליה בבית שלה, אני חושב שכל השחקנים נתנו הכל, שניים מהשערים שספגנו היו קצת מיותרים, תמיד קל לדבר בדיעבד. שיחקנו מול שחקנים מהשורה הראשונה, אבל כל אחד יכל לתת יותר, עדיין הפערים גדולים. הפנדל הראשון לא היה פנדל לדעתי, שהשוער יצא. בשני, יכול להיות שנגעתי קצת. יכול להיות. זה חלק מהמשחק".

הבלם המשיך: "אי אפשר להגיד שתיפקדנו מצויין. צ'לסי הגיעה מאוד רעבה. ההבדלים גדולים, אין מה לעשות. ידענו שלא יהיה פשוט. הבנו עד כמה שהמשחק התחיל, כמה הם איכותיים, נתכונן למשחק הבא. לא נהניתי מהחזרה, כשמפסידים אי אפשר להגיד שנהנים".