רונאלדו נטש את האימון: "מחר כבר אהיה בסדר"

כוכב ריאל לא יפספס את הגמר: "זה יהיה כישלון אם נפסיד, אבל ננצח"

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.16 - 13:14
תחילת כתבה

כל העיניים לעבר מילאנו. אלופת אירופה תוכתר בשבת הקרובה בסן סירו והיריבות המושבעות - ריאל ואתלטיקו מדריד - מתכוננות לעוד קרב אפי בהיסטוריה מלאה במשחקי דרבי דרמטיים. בדיוק כמו לפני שנתיים, השתיים שוב ייאבקו על גביע האלופות. ה-11 של הבלאנקוס או הראשון אי פעם של הקולצ'ונרוס.

לאנשי ריאל היו לא מעט דפיקות לב באימון הקבוצה, אחרי שכריסטיאנו רונאלדו נטש אותו. הכוכב הפורטוגלי מיהר להוציא מסר מרגיע ושידר המון נחישות לקראת גמר האלופות: "הייתה לי בעיה קטנה, אבל מחר כבר אהיה בסדר. אני רגוע, ההכנות לגמר עוברות בצורה מצוינת. דייגו גודין אמר שזה משחק על החיים של אתלטיקו, ואנחנו מתייחסים לכך בצורה זהה. אם נפסיד בגמר זה יהיה כישלון עבורנו, אבל אנחנו ננצח".

רונאלדו עזב את כר הדשא אחרי התנגשות עם שוער המשנה קיקו קאסייה. הוא קיבל טיפול ראשוני בשריר הירך, אולם בסופו עשה את דרכו לחדר ההלבשה. "רונאלדו עזב ללא צליעה ובלי עזרה מהצוות הרפואי", נכתב ב"אס", שניסה להרגיע מעט את החששות.

במסיבת העיתונאים לקראת הגמר מול אתלטיקו, זידאן נשאל גם לגבי רונאלדו והעריך: "הוא כשיר, לא תהיה לו בעיה לשחק. היה לנו משחק אימון והוא לא שיחק, אבל זה רק כדי להיות זהירים. גם חאמס וארבלואה מרגישים יותר טוב, והבעיה היא רק עם רפאל וראן שייעדר".

כשנשאל אם הפסד בגמר יהיה כישלון, ענה הצרפתי: "זה יהיה כישלון אם לא ניתן את המקסימום. אנחנו יודעים שבגמר כזה הדבר הכי חשוב הוא להתכונן כראוי כי הכל יכול לקרות. בלי קשר לאתלטיקו, להפסיד גמר יהיה קשה, אבל אנחנו לא חושבים על זה". לזידאן היו רק מחמאות לדייגו סימאונה, מקבילו על הקווים: "יש לו את כל מה שצריך שיהיה למאמן, במיוחד העובדה שהוא מכיר כל כך טוב את השחקנים שלו".