ראמוס: "חותם על שחזור אותו תסריט מהגמר הקודם"

יממה לפני גמר ליגת האלופות מול אתלטיקו, ריאל מדריד ערכה מסיבת עיתונאים. זידאן: "רונאלדו כשיר ב-100%. אין פייבוריטית". מרסלו: "המשחק יוכרע על הפרטים הקטנים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.16 - 20:20

תגיות: ריאל מדריד

תחילת כתבה

לפני שנתיים, ריאל מדריד כבר הייתה על סף תהום, אבל שער בדקה ה-94 של סרחיו ראמוס כפה הארכה מול אתלטיקו מדריד בגמר ליגת האלופות, וההמשך ידוע: הבלאנקוס זכו באליפות אירופה בפעם העשירית. בשבת (21:45), ריאל תנסה לזכות בפעם ה-11, נגד אותה אתלטיקו, הפעם בגמר שייערך בסן סירו. הערב (שישי) זינדין זידאן, ראמוס ומרסלו ערכו את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק.

  • שבת ב-21:45, ישיר ב-5SPORTHD ובערוץ 10: גמר ליגת האלופות

"לא הייתי משנה שום דבר לעומת הגמר הקודם נגדם", אמר ראמוס, "מה שקרה היה 'מכתוב'. אבל זה כבר בעבר, אני לא מתעסק במה שהיה, אנחנו לקראת גמר חדש. אי אפשר לחיות בעבר, אבל אני חותם שמה שקרה בליסבון יקרה שוב גם בגמר הזה. יש לי את אותו רעב כמו בגמר הקודם".

קפטן הבלאנקוס לא הסכים עם התחושה שהדרך של אתלטיקו לגמר הייתה קשה יותר: "בדיוק כמו שאתלטיקו נלחמה על החיים שלה כדי להגיע לגמר, גם אנחנו נלחמנו. אנחנו רוצים להמשיך לנצח ולאגור תארים. זה מגיע לאוהדים שלנו".

"התחושות טובות, אנחנו מוכנים לרגע הזה שיגיע. הפרטים הקטנים יכריעו את המשחק הזה. אנחנו רוצים לנצח, אבל אנחנו חייבים לעשות כמה שפחות טעויות ולרוץ הרבה", טען מרסלו, שהתייחס גם הוא לעובדה שהגמר הזה הוא שחזור הדרבי מליסבון, "בלתי אפשרי לחשוב על אותו גמר, הוא היה משחק מיוחד. אנחנו רוצים לנצח את המשחק וליהנות שוב מיום גדול כמו אז. לשם כך עלינו לעבוד ולהילחם מכיוון שגמר צ'מפיונס הוא תמיד קשה".

"לכריסטיאנו רונאלדו היו כאבים, אבל הוא ב-100 אחוזי כשירות עכשיו", הצהיר תחילה זינדין זידאן, לפני שהתייחס ליריבה: "אתלטיקו היא קבוצה, לא רק שחקן אחד. את כל מה שהם עושים, הם עושים ביחד. לא הייתי מוציא אף אחד מהשחקנים שלהם. כולנו מרוכזים ומוכנים לגמר הזה, גם אצלם. יהיה משחק קשה וקשוח, אנחנו מודעים לכך. התכוננו לזה במשך 15 ימים. השחקנים כבר מתים שהמשחק ייצא לדרך".

המאמן הצרפתי ינסה לשאוב מהקריירה הארוכה שלו כדי להצליח במשחק הגדול ביותר שלו כמאמן ראשי: "הייתי בגמר כשחקן, כעוזר מאמן ועכשיו כמאמן. אני חווה את זה בצורה אינטנסיבית יחד עם כל השחקנים. אני חושב שמה שהשחקנים עושים הוא פנומנלי, הגענו לגמר ואנחנו מאוד מרוצים מכך".

"עבדנו רבות, הגענו בצדק לגמר, וגם אתלטיקו העפילה למעמד הזה בצדק", סיפר זיזו, "זה יהיה כשלון מבחינתנו אם לא נביא מחר את מה שעשינו כל העונה. אבל מבחינת מוכנות? אנחנו מוכנים מאוד. פייבוריטית בגמר? זה 50-50, אין פייבוריטית".