"לא זוכים שלוש פעמים בארבע שנים במקרה"

אלגרי ויובנטוס מאוכזבים. בופון: "ריאל פשוט טובה יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.18 - 07:28
תחילת כתבה

נקמה? לא מול קבוצה כמו ריאל מדריד. אחרי עשרה חודשים, יובנטוס קיוותה להחזיר לבלאנקוס על התבוסה הכואבת בגמר ליגת האלופות, אבל שוב איכזבה וחטפה 3:0 בטורינו. הסיכויים של מסימיליאנו אלגרי וקבוצתו להעפיל לחצי הולכים ומצטמצמים.

ג'אנלואיג'י בופון, ששוב ירד מנוצח מול רונאלדו: "הוא בשיאו? לא, אני חושב שזה היה רונאלדו הרגיל. אפשר להשוות אותו ואת מסי למראדונה ולפלה על מה שהם עושים עונה אחרי עונה. עשינו כמה טעויות, אבל זה יכול לקרות כשפוגשים את הטובים ביותר. מרגישים אכזבה אמיתית כי כנראה שלא נעלה. זה ממש חבל, אבל נגד קבוצות מסוימות צריכים להישאר רגועים ולברך אותם כי אובייקטיבית הם קבוצה חזקה יותר".

מאסימיליאנו אלגרי, הודה: "ריאל הייתה קטלנית בכדור האחרון. לא זוכים בליגת האלופות שלוש פעמים בארבע שנים במקרה. אנחנו צריכים לחשוב על הליגה ואחר כך להגיע למדריד ולשחק את המשחק שלנו. אני מאוכזב מהשער השלישי כי בנקודה הזו היינו עוד יכולים להפוך את הסיפור בגומלין. עכשיו זה יהיה בלתי אפשרי".

גם אלכס סנדרו הודה: "הקבוצה שהתכוננה טוב יותר - ניצחה. עשינו כמה טעויות בהגנה ואנחנו צריכים לעבוד הרבה כדי להשתפר. הדברים הללו קורים, אבל הדבר היחידי שאנחנו יכולים לעשות זה לעבוד קשה. עכשיו צריכים להתרכז בליגה האיטלקית".