דאבור: "מאושר אחרי הגול, אמשיך להילחם"

חלוץ סביליה לאחר השער מול קרבח: "האוהדים רוצים שאשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.19 - 14:15
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

כנראה שהשמועות על מעבר אפשרי בינואר רק מדרבנות את מונאס דאבור, כי לאחרונה עושה רושם שהוא נכנס לקצב שהביא אותו לאדמת ספרד. אתמול (חמישי), הכוכב הישראלי שוב פתח בהרכב בליגה האירופית ושוב סיפק את הסחורה עם שער נהדר ב-0:2 על קרבאח, שהיה השער הראשון שלו ברמון סאנצ'ס פיחואן.

"אני מאוד שמח על השער", אמר דאבור לאחר המשחק, "חיכיתי לרגע הזה המון זמן וזו הרגשה נפלאה לכבוש באצטדיון הביתי. אני אמשיך להילחם עבור הזדמנויות, וכשאצליח, אתן יותר מ-100%. מודה על התמיכה של האוהדים, הם רוצים לראות אותי משחק", אמר החלוץ הרעב.

אבל רגע לפני שנסכם, בואו ניתן מבט לאירועי הפרק הקודם: בשבוע האחרון החלו לצוץ שמועות על מספר קבוצות שמתעניינות בחלוץ. בורדו נראית הרצינית ביותר והיא מתכוונת להגיש הצעה רשמית בינואר, גלאטסראיי מחפשת פתרונות למכת הפציעות בחוד וכבר הביעה עניין וגם אספניול - שמחזיקה בהתקפה החלשה ב'לה ליגה' - הוזכרה כמועמדת.

וכך דאבור עלה למשחק במפעל היחיד בו הוא מקבל הזדמנויות, במטרה להוכיח לז'ולן לופטגי, או לפחות להוכיח לאלה שכן מעוניינות בו. והאמת? המספרים מדברים בעד עצמם. חלוץ נבחרת ישראל כבש את השער השלישי שלו בשני המשחקים האחרונים, כשלצידם הוא הוסיף שני בישולים. "גולאסו של הישראלי, גולאסו ראשון בפיחואן של דון מונאס דאבור", סיכמו זאת במשפט במארקה. אוהדים רבים ברחבי הרשתות החברתיות רק הוסיפו שבחים ואף השתמשו במונח "מלך".

"מונאס שיחק משחק נהדר", אמר לופטגי בסיום. "אנחנו תמיד שמחים על השערים של החלוצים שלנו. זה נותן לנו ביטחון. הוא עובד קשה והרמה שהציג הייתה מאוד מעניינת, הגול הזה מאשר את הביטחון שהוא מתחיל לצבור".

גם בתקשורת האנדלוסית החמיאו: "הוא לא הבריק, אבל השער שלו היה מאוד מיוחד. שער שהוא לא ישכח לעולם. ראשית, בגלל שזה שער הבכורה של בפיחואן, שנית, בגלל שזה היה שער מרשים ביופיו. הוא חמק משני שומרים, ונעץ כדור ברשת של בגוביץ', שנותר חסר אונים. לקינוח, דאבור סיים עם חגיגה מיוחדת לכבוד אשתו ההריונית. כל הספסל לא היה יכול להישאר אדיש וחגג עם הישראלי".

"כמובן שזמנו להיות חלק משמעותי בפאזל של סביליה אוזל", הם המשיכו עם הסתייגות. "החלון של ינואר מתקרב והרבה צריך להשתנות כדי שלופגי יסתכל יקח אותו ברצינות ולא יבחן את אופציות המכירה, אבל האם זה באמת השער האחרון שלו בפיחואן?"