פדרר נכנע לנישיקורי בפתיחת טורניר לונדון

0:2 ליפני, גם אנדרסון התחיל ברגל ימין מול דומיניק ת'ים

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.11.18 - 23:42
סיפתח חלש לפדרר בטורניר סוף השנה (Clive Brunskill, Getty)
סיפתח חלש לפדרר בטורניר סוף השנה (Clive Brunskill, Getty)
תחילת כתבה

רוג'ר פדרר פתח רע את טורניר סוף השנה בלונדון, עם הפסד 7:6 (4), 6:3 לקיי נישיקורי בבית ב'. מוקדם יותר, קווין אנדרסון גבר 3:6, 6:7 (10) על דומיניק ת'ים. 13 אייסים עזרו לו להשיג את הפתיחה החיובית בטורניר.

השוויצרי לא התקשה לשמור על ההגשות שלו במערכה הראשונה, בעוד שהמדורג 9 בעולם עבד קצת יותר קשה, אבל נלחם כדי לכפות שובר שוויון. שם היפני גם השיג יתרון מבטיח עם שני מיני ברייקים רצופים כדי לעלות ל-1:6. פדרר צימק בסרבים שלו וגם השיג מיני ברייק משלו, אבל בהזדמנות הרביעית נישיקורי סגר את המערכה ועלה ל-0:1.

את הסט השני הוא אמנם פתח עם שבירה לחובתו, אבל התאושש מיד כדי לאזן ל-1:1. את הברייק המכריע הוא השיג כדי לעלות ל-2:4, יתרון עליו הוא שמר עד לניצחון והסיפתח המושלם לטורניר. במשחק הבא, נישיקורי יפגוש את המנצח השני, אנדרסון, בעוד שפדרר ותים ינסו להשיג את ניצחונם הראשון.

הדרום אפריקאי (6 בעולם) לא התקשה יותר מדי במערכה הראשונה, אותה ניצח 3:6 אחרי 42 דקות בלבד. שבירה אחת עזרה לו לעלות ליתרון 1:4 על יריבו, והוא היה יכול לסיים את הסט אף מוקדם יותר. אולם, האוסטרי (8 בעולם) הציל 5 נקודות שבירה נוספות כולל שתי נקודות מערכה במצב של 5:2.

המערכה השנייה הייתה הרבה יותר צמודה, כאשר כל מתמודד ניצח את משחקוני ההגשות שלו ללא מצבים של נקודות שבירה לאף אחד מהם. שובר השוויון הצמוד הגיע עד ל-10:10, שם אנדרסון ניצל מיני שבירה וניצח 10:12 בדרך ל-6:7 בסט וניצחון במשחק כולו.

הדפס