פדרר בכה בראיון: "מעולם לא התפרקתי כך"

לקראת אליפות אוסטרליה, הפנומן דיבר על מאמנו שמת בתאונה

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.01.19 - 18:13
תחילת כתבה

אפשר להגיד שרוג'ר פדרר השיג כבר הכל בקריירה הענפה שלו. הוא שיאן הזכיות בגראנד סלאם, הניף 99 תארים וגם אחרי שכבר היו בטוחים שהוא הרבה מעבר לשיאו, חזר לטופ הטניס העולמי עם שנתיים חלומיות. כעת, הפנומן נערך לאליפות אוסטרליה ובראיון ל-CNN סיפק רגע אחד מרגש במיוחד, בו דיבר על מאמנו לשעבר פיטר קארטר שמת בתאונת דרכים ב-2002 ומירר בבכי.

כשנשאל על רמת המוכנות שלו והביטחון לקראת אליפות אוסטרליה, הכריז פדרר: "אני מרגיש טוב, מתאמן ממש טוב ונערך לעוד שנה גדולה. עדיין שמח לשחק ואני אצטרך להגיע בביטחון על מנת לשמור על התואר. אני מאוד אוהב לשחק באוסטרליה, מחובר למקום, לאגדות שהערצתי ולמאמנים שהיו לי, בעיקר פיטר קארטר".

בשלב זה, התמקד פדרר במאמנו לשעבר וכשנשאל האם היה גאה לראות אותו עם 20 תארי גראנד סלאם מירר בבכי ואמר: "אני מקווה מאוד שהוא יהיה גאה. הוא לא רצה שאני אהיה כישרון מבוזבז וכשהוא מת זאת הייתה קריאת השכמה רצינית עבורי והתחלתי להתאמן חזק. יש לי הרבה מזל שהיו לצידי האנשים והמאמנים הנכונים בחיים שלי".

"הוא הגיע לשחק בבאזל עם נבחרת אוסטרליה כשהייתי ילד. הוא היה אחד הכוכבים שלה ולקחתי ממנו כמה שיעורים. הוא היה חלק חשוב מאוד בחיים שלי והטכניקה שלי כיום היא הרבה מאוד בזכותו", סיפר בנוסף והודה: "מעולם לא התפרקתי ככה".

הדפס