הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זהו לא המקרה הראשון שבו שחקניות משתמשות בסמים"

לאור החשדות בזרות של אשדוד, היו''ר טלי קריאף חשפה זווית מדאיגה: "חשה את האמת. נערוך בדיקות מדי פעם"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  28.04.13 - 09:50
השימוש בסמים כבר קרה בעבר?
השימוש בסמים כבר קרה בעבר?
אחרי האובדן הדרמטי של האליפות מול אליצור רמלה, על מכבי אשדוד נחתה מכה נוספת לנוכח החשד שעלה, לפיו מספר שחקניות עישנו סמים. הזרות המדוברות הן אשלי שילדס, דניאל אדאמס ושארדיי יוסטון, והבוקר (ראשון) הגיבה יו"ר הקבוצה, טלי קריאף, לפרשייה האחרונה.

"כבר אחרי המשחק הרגשתי שמשהו לא בסדר, הרי כולם ידעו שהיינו יותר טובות מרמלה לאורך כל העונה", סיפרה קריאף לאתר ערוץ הספורט. עוד אמרה היו"ר כי במהלך ארוחת הקבוצה ניגשו אליה מספר גורמים ואמרו לה שישנן שחקניות שנוהגות לעשן סמים והדבר גורם לגופן להיות חלש יותר ומשפיע כמובן גם על המשחקים.

"אין לי הוכחות נגד אף אחת, לא אעשה בדיקה ולא אעמיד אף שחקנית במצב המביך הזה כדי להשפיל", המשיכה קריאף והוסיפה זווית מדאיגה מאוד: "את הגלגל אי אפשר להחזיר אחורה אבל אני יודעת את האמת, אני מרגישה אותה. אני רק שנתיים בתפקיד ולפי מה שחקרתי זה אינו המקרה הראשון בו שחקניות משתמשות בסמים קלים".

יושבת הראש סיכמה: "למדתי מהמקרה הזה ומעכשיו - כששחקנית תחתום על חוזה היא תצטרך לאשר שייערכו לה בדיקות סמים מדי פעם. חבל שזה קרה ואני בטוחה שמי שצריך ילמד את הלקח שלו". על אף דבריה של קריאף, הסוכנים של השחקניות הכחישו.

יש לציין כי העניין נחשף לגורמי הקבוצה רק לאחר המשחק החמישי וההנהלה אינה מתכוונת לעשות צעד משמעתי כשהעונה כבר הסתיימה, ואיגוד הכדורסל אינו נוהג בליגת הנשים לערוך בדיקות סמים לאחר המשחקים.