יותם הלפרין: "לא ידעתי איזה ירושלים נראה היום"

האלופה גברה על נהריה והעפילה לרבע גמר הגביע. מודי מאור: "אנחנו כבר מתכוננים למשימה הבאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.12.17 - 23:05
תחילת כתבה

הדקות הראשונות של המשחק הערב (שבת) נראו כמו המשך מסויט לעונה הרעה של הפועל ירושלים, אבל הכניסה של יותם הלפרין שינתה ב-180 מעלות את מצב העניינים. הקפטן הוותיק הוביל את האלופה לניצחון 74:90 על עירוני נהריה והעניק להם את הכרטיס לרבע גמר הגביע.

"קשה להסביר את חוסר היציבות שלנו", סיכם בסיום הלפרין, "יש לנו צד מדהים שאנחנו עולים עם הרבה אנרגיות ומראים מה אנחנו שווים. מצד שני, יש לנו נפילות כמו באירופה. יש לנו הרבה עומק, גם בלי ריצ'י האוול. גם בגזרת הישראלים נצטרך לדעת לווסת מבחינת דקות. אם היינו מפסידים היום אני חושב שהיה לנו מאוד קשה לצאת מהמרה השחורה".

"לא ידעתי איזה ירושלים נראה היום", הוסיף מצטיין המשחק, "מאוד חששתי מהמשחק הזה. בסופו של יום, קרה משהו לא טוב באירופה. אם נלמד מזה משהו להמשך העונה אז הרווחנו מאירופה, ואם לא אז לא נצליח גם בליגה. להפועל י-ם יש שחקנים מספיק טובים שיכולים להחזיר אותה לתלם".

"אנחנו כבר מתכוננים למשימה הבאה", אמר מודי מאור, "אם נהיה בדאון או בהיי גדול מידי אחרי ניצחונות והפסדים, לא נצליח להתקדם. חשוב לנו לשמור על יציבות. ככה אנחנו צריכים להיראות תמיד, ולמען האמת ככה אנחנו נראים באימונים. יותם הוא קפטן למופת ואני מבסוט מהתרומה שלו היום".

"דיברנו בינינו על המשמעות שיש למשחק הזה", סיפר ליאור אליהו שחילק 10 אסיסטים, "לא רצינו שיתפתח מצב של כדור שלג. זה ניצחון חשוב להמשך הדרך. המשחק מול גלאטסראיי הוא חסר משמעות על הנייר, אבל יש לו משמעות לא קטנה".

"אנחנו חייבים לתת את הדעת על ההופעה ההגנתית שלנו", סיכם באכזבה מאמן עירוני נהריה, אריק אלפסי, "אי אפשר לשחק בלי להקריב פאולים. יש לי יותר מדי שחקנים שמשחקים רק בצד אחד של המגרש. למרות זאת, אני לא רוצה למהר ולהסיק מסקנות. אנחנו צריכים לחשוב טוב טוב מה עושים בהמשך הדרך".