קליין יחזור בחולון, סמית' ג'וניור בספק

מחזיקת הגביע תנסה לעצור את אילת הלוהטת ברבע גמר

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  28.12.18 - 15:43
תחילת כתבה

בפעם האחרונה שהפועל אילת ירדה מהפרקט מפסידה, ליריבה קראו הפועל חולון - וגם אז, זה קרה רק אחרי שתי הארכות ובזכות גיא פניני אחד, שסידר 102:108 לחולונים. מחר (שבת) ב-20:00 תנסה מחזיקת הגביע "לסגור מעגל" ולשבור את הרצף המדהים של הקבוצה של שרון דרוקר, ברבע גמר גביע המדינה.

באילת מספרים על אווירה מצוינת בקבוצה ובכלל בעיר, כאשר התקווה היא שבפעם הראשונה העונה, אולם בגין יהיה מלא בכ-1,300 צופים. אילת, שסופרת תשעה ניצחונות רצופים, קיבלה במשחק הליגה הקודם מול באר שבע את יונתן שולדבראנד שחזר מפציעה, כאשר מי שעדיין נמצא בספק הוא לנזל סמית' ג'וניור.

כזכור, הגארד המצוין אובחן כסובל מקרע באחת מרצועות כף היד - ואם יצטרך לעבור ניתוח, לא יחזור לשחק העונה. אלא שבאילת מעידים כי הוא נחוש לחזור לשחק, ועשוי לעשות זאת כבר מחר, אם כי הסיכויים לכך לא גבוהים. כך או כך, הוא צפוי להיות בסגל, אבל גם אם לא ישחק מול חולון - במידה שירגיש שהפציעה לא מגבילה אותו - הוא ישוב בהדרגה.

בצד השני, חולוניה מגיעה אחרי תבוסה בארנה להפועל ירושלים, בה היא הציגה כדורסל אנמי כמעט לכל אורך המשחק, כשבמועדון ובצוות המקצועי מקווים כי ההפסד הזה היה "ניעור" לקראת המשחק החשוב באמת של השבוע. בחולון מודעים לעובדה שלמרות שמדובר במשחק חוץ, מול אחת הקבוצות בליגה ובאולם שהם מתקשים בו באופן מסורתי - הלחץ הוא עליהם, כמחזיקי הגביע, והדחה מחר תהיה אכזבה עצומה.

מי שעבורו זה לא יהיה משחק רגיל הוא עמית שמחון, שיחזור לאולם שבו עשה את עונתו הטובה בקריירה, כאשר בפעם הקודמת שבה הוא פגש את אילת במדים הצהובים-סגולים, הוא לא קלע נקודה. שחקן משמעותי מאוד שיעמוד מחר לרשותו של דן שמיר הוא טי.ג'יי קליין, שלא היה בסגל מול ירושלים, זכר לעונש שקיבל מבית הדין של איגוד הכדורסל בשל אי ההתייצבות לנבחרת.

הדפס