מקל: "משחקים כאלה טובים לביטחון"

בנבחרת מרוצים מהניצחון על רוסיה. אופטימיות לגבי כשירותו של פניני למוקדמות המונדובאסקט

רועי כהן
רועי כהן  07.09.18 - 09:49
תחילת כתבה

הרבה מאוד פרצופים מחוייכים נראו אתמול במשלחת לסנט פטרסבורג, אחרי הניצחון המרשים של ישראל על נבחרת רוסיה החזקה. שביעות רצון גדולה מאוד היתה מג'ייק כהן שנתן משחק מצוין עם 23 נקודות, ורבים מכנים אותו כמנהיג השקט של הנבחרת.

למרות זאת, פציעתו של גיא פניני, שמתח את שריר התאומים, הדאיגה קלות את הנבחרת ומצבו לא ברור. בכל מקרה, ישנה אופטימיות לגבי החלמתו ומקווים שיוכל לשחק בצמד המפגשים מול גיאורגיה וגרמניה במוקדמות המונדובאסקט.

"לא ציפינו ליכולת שוטפת כזאת", הודה בסיום הקפטן גל מקל. "עשינו את הדברים שעבדנו עליהם בצורה יפה מאוד, אבל זה רק משחק ראשון בהכנה וכבר למדנו בעבר שמשחקים כאלה טובים לביטחון, אבל הם לא מבטיחים כלום וצריך להמשיך לעבוד כמו שצריך בשבוע הקרוב".

הנבחרת תשחק היום (17:00) נגד פולין. מקל הוסיף: "נצטרך לבוא רעננים ובמצב הכי טוב לקראת חמישי הבא. אנחנו נבחרת מאוד צעירה וכיף לראות את כולם משתלבים. אני וגיא פניני היחידים שהיו כאן לפני 9-10 שנים ויש דור ביניים של בר טימור אבל שאר החבר'ה מאוד צעירים ואין ואקום, הם עשו דברים יפים בגילאי העתודה וכבר נכנסו לעניינים ואנחנו מאוד שמחים שיש דור המשך והוא דור מצוין".

הדפס