ג'ורג'ביץ': "אין פייבוריטית ברורה למשחק"

מאמן סרביה לקראת ישראל: "קטש התפתח למאמן מצוין"

עמרי מנהיים  29.11.18 - 16:52
תחילת כתבה

נבחרת סרביה תגיע מחר (שישי) להיכל שלמה להתמודדות מול ישראל במסגרת מוקדמות המונדובאסקט 2019, ובדומה לכחולים-לבנים של קטש, גם לחבורה של אלכסנדר ג'ורג'ביץ' יש לא מעט בעיות בסגל בעקבות החפיפה עם משחקי היורוליג. שחקנים כמו ולדימיר לוצ'יץ' וסטפן יוביץ' מבאיירן מינכן, שתתמודד הערב מול מכבי ת"א, יקבלו מנוחה ממשחק נבחרתם, ויצטרפו אליה רק למשחק השני של חלון הנבחרות ביום שלישי.

כמובן שגם שחקני ה-NBA הסרבים המוכרים, דוגמת מילוש תאודוסיץ', בוגדן בוגדנוביץ', ניקולה יוקיץ' ובובאן מריאנוביץ' לא הגיעו למשחק הנבחרת שלהם, ולמאמן ג'ורג'ביץ' יהיה מאד לא פשוט במשחק החוץ הזה.

"מאזן כוחות? נראה מחר אחרי המשחק, כרגע זה 50-50", אמר הסרבי. "אין פייבוריטית ברורה במשחק הזה. לכל הנבחרות יש את אותן הבעיות, שהן לא יכולות להיעזר בחלק מהשחקנים הטובים ביותר שלהן, וגם אצלנו יש כמה שחקנים בחוץ כרגע. אנחנו ננסה לשחק את המשחק שלנו".

המאמן הוסיף לגבי בעיות עם שחקני היורוליג: "זה קורה בגלל המשא ומתן שלנו עם הקבוצות, שחקנים רוצים לשחק, אבל מבינים את הצרכים של המועדונים השונים, ואין לנו הרבה מה לעשות. קטש? הוא מאד מדויק, יש לו גישה התקפית והוא באמת פיתח את עצמו למאמן מצוין, כפי שהיה גם שחקן מצוין".

הדפס