נשיא קארדיף: נשלם על סאלה כשנקבל הבהרות

המתיחות מול נאנט נמשכת: "ניפגש איתם רק אחרי שנדע מספיק"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.02.19 - 18:19
תחילת כתבה

אסון התרסקות המטוס שהיה אמור להוביל את אמיליאנו סאלה מצרפת לקבוצתו החדשה קארדיף עדיין מהדהד ומעסיק את כלי התקשורת ברחבי העולם. אחרי שבשבוע שעבר פורסם בבריטניה כי הוולשים עדיין לא שילמו את סכום ההעברה על סאלה לנאנט וכי הצרפתים שוקלים לתבוע אותם, היום (שלישי) התייחס לכך נשיא קארדיף.

"אנחנו מתכוונים להיות פיירים ולכבד את ההסכם שלנו מול נאנט, אבל מחכים לקבל הבהרות אחרי התאונה", אמר נשיא קארדיף, מהמט דלמאן. "אנחנו עדיין נמצאים בעיצומו של התהליך למציאת אינפורמציה ומידע חדש זורם כל הזמן. רק כשנגיע למצב שיהיה לנו מספיק מידע, ניפגש עם אנשי נאנט ונגיע להסדר".

ב-BBC בווילס נטען כי בעקבות ההתרסקות הטראגית, בקארדיף החליטו להשהות את העברת הכסף (20 מיליון יורו), אבל מבהירים שישלמו אותו אחרי ש"תתבהרנה כל העובדות". הדברים האלו הגיעו פחות מ-72 שעות אחרי שגופה נמצאה בסמוך למקום ההתרסקות של המסוק, אבל היא עוד לא זוהתה ועדיין לא נקבע האם מדובר בגופתו של סאלה או של הטייס שהוביל אותו בנסיעה, דייויד איבוטסון.

על פי הדיווחים, בהסכם בין הקבוצות נקבע כי הכסף יעבור לצרפתים בתשלומים שיתפרשו על פני שלוש שנים. בנאנט לא אוהבים את הסחבת ואיימו כי אם ההעברה הראשונה של הכסף לא תקרה בתוך 10 ימים, הם יחלו בצעדים המשפטיים כנגד המועדון מהפרמיירליג. אגב, גם קבוצתו הקודמת של סאלה, בורדו, בה שיחק בין 2012 ל-2015, אמורה לקבל עד כ-50 אחוזים מסכום ההעברה.

האזינו לפודקאסט הנוסע המתמיד עם נדב יעקובי על הכדורגל האיטלקי. אורחים באולפן: אסף אקרמן ודני פורת -->
הדפס