הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הבכורה תחכה: "מסי לא ישחק מול שטרסבורג"

דיווח: הכוכב יקיים את משחקו הראשון מול ברסט בשישי הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.21 - 11:29

אחרי הדיבורים, השמועות, הספקולציות, הטיזרים ומסיבות העיתונאים - הגיע זמן הכדורגל: אתמול (שלישי) הוצג ליונל מסי כשחקנה החדש של פאריס סאן ז'רמן, ואחרי ה"הייפ" המשוגע (והמוצדק) נשאר רק לחכות לדבר האמיתי, לרגע שבו מסי יעלה על הדשא במדים החדשים. ולפחות על פי הדיווחים האחרונים - הרעב יצטרך לחכות, לפחות שבוע אחד.

  • שבת, 22:00, שידור ישיר ב-5SPORT: קבוצת הכוכבים של פ.ס.ז' פוגשת את שטרסבורג

לטענת התקשורת בצרפת, מסי מעוניין לשחק כבר בשבת הקרובה, כאשר פ.ס.ז' תפגוש את שטרסבורג במסגרת הליגה. אלא שכאן מגיעים שני משתנים שמקשים על האפשרות הזו: הראשון, הוא שאימון הבכורה שלו עם חבריו החדשים יתקיים רק מחר - יומיים לפני שריקת הפתיחה. השני, הוא שמסי אינו בכושר משחק: חודש בדיוק עבר מאז המשחק האחרון שלו (גמר הקופה אמריקה נגד ברזיל), כושר שהוא יצטרך לבנות מחדש בהדרגה. אי לכך, ככל הנראה הבכורה שלו תיערך מול ברסט בחוץ, ביום שישי הבא.

הקבוצה של מאוריציו פוצ'טינו תנסה להתנתק מעט מן ההמולה שאופפת את המועדון והעיר, ולשמור על המאזן המושלם בליגה - אחרי שניצחה את טרואה במחזור הפתיחה. מחזיקת הגביע תצטרך להסתדר גם ללא ניימאר וסרחיו ראמוס, וככל הנראה תמשיך ותפתח בחלק הקדמי עם החוד ששיחק במחזור הפתיחה - הכולל את מאורו איקרדי וקיליאן אמבפה.