הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פפ עשוי לעזוב לסיטי, קלופ יחליפו בבאיירן?''

דיווח ב'אס': מתיחות אצל הבאוורים. האיש שעוזב את דורטמונד על הכוונת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.04.15 - 09:15
לא שקט סביבו. גווארדיולה
לא שקט סביבו. גווארדיולה

שבוע לא פשוט עבר על שתי הקבוצות הגרמניות הבכירות. זה התחיל עם ההודעה של יורגן קלופ שבה מסר כי לא ימשיך בדורטמונד בעונה הבאה, המשיך עם ההפסד הכואב של באיירן מינכן לפורטו (3:1) בליגת האלופות ולקינוח, הצוות הרפואי של הבאוורים הודיע על עזיבתו בעקבות חילוקי דעות עם פפ גווארדיולה.

הבוקר (שבת) מעלים ב'אס' הספרדי אפשרות לגבי עתידם של שני המאמנים, שנמצאים בעין הסערה. על פי העיתון, גווארדיולה עשוי למצוא את עצמו במנצ'סטר סיטי שרוצה אותו כבר תקופה ארוכה, ואילו קלופ יעבור לבאיירן.

הסיפור מתחיל בפפ. לא מעט אוהדים של באיירן ועיתונאים מפנים אצבע מאשימה כלפיו בכל הנוגע למצב שנוצר בבאיירן, כשצריך להזכיר כי אותו צוות רפואי בראשות האנס-ווילהלם מולר-וולפארט שעבד במשך שנים במועדון, ונחשב לאדם אהוב מאוד. האירוע הזה הציף ביקורות נוספות כלפי גווארדיולה שקשורות בין השאר להחתמתו של טיאגו, סגירת אימונים וחילוקי דעות עם שופטים. במקביל מדברים ב'אס' על יחסים לא טובים של המאמן עם מתיאס זאמר, המנהל הספורטיבי.

כתוצאה מכך, טוענים בעיתון הספרדי כי נודע להם שהוא שוקל לעזוב לסיטי עוד לפני תום החוזה שלו (2016). צריך לזכור שהמנהל הספורטיבי בסיטיזנס הוא אקס ברצלונה צ'יקי בגיריסטיין והמנכ"ל פראן סוריאנו, שמעוניינים בגווארדיולה. 

אם זה אכן יקרה, יורגן קלופ יהפוך להיות המועמד הבכיר לתפקיד המאמן של הבאוורים. משחק הכיסאות כבר אמרנו?