החדש של ב"ש: טאהא חתם לארבע שנים וחצי

הבלם עבר מרעננה וצפוי להרוויח 80 אלף דולרים בעונה. המועדון שילם כחצי מיליון שקלים עבור 80 אחוז מכרטיסו. לעומת זאת, איתי שכטר לא יצטרף

רועי זריהן  20.01.15 - 14:50
החדש של ב"ש. טאהא (האתר הרשמי)
החדש של ב"ש. טאהא (האתר הרשמי)
תחילת כתבה

להפועל באר שבע יש בלם חדש. לואי טאהא, שחקנה של הפועל רעננה בשנים האחרונות, חתם היום (שלישי) לארבע שנים וחצי במועדון מבירת הנגב, באמצעות סוכנו ניר קרין. טאהא, שעל המגעים עימו פורסם לראשונה באתר, צפוי להרוויח כ-80 אלף דולרים בעונה. ב"ש שילמה כחצי מיליון שקל לרעננה עבור 80 אחוז מכרטיסו. אשר אלון השאיר לעצמו 20 אחוז, ויהנה במקרה של מכירה עתידית של הבלם.

"אני שמח מאוד על החתימה בהפועל באר שבע. אני מקווה מאוד להגיע עם הקבוצה למטרות שלה ומחכה כבר להגיע לאימון הראשון. אני רוצה להודות לאנשי הפועל רעננה שאיפשרו את המעבר שלי לכאן", אמר טאהא לאתר הרשמי של הפועל באר שבע.

טאהא, שהרשים את הצוות המקצועי של ב"ש במהלך המשחק מול רעננה בווסרמיל, הועדף על פניו של דקל קינן - גם בעקבות העלויות הגבוהות הכרוכות בהחתמה של בלם מכבי חיפה. כמו כן, קינן עצמו לא רצה להגיע מחשש שיהיה שחקן ספסל בבאר שבע. טאהא יצטרך להילחם עם וויליאם סוארס וטומיסלב פאיוביץ' על דקות משחק במרכז ההגנה של אלישע לוי.

בתוך כך, הקרב על החתמתו של איתי שכטר נמשך, אבל החל מהיום הפועל באר שבע מחוץ למירוץ. סגנית האלופה ירדה סופית מהאופציה לצרף את חלוצה של נאנט הצרפתית לאחר שהצדדים לא הצליחו להגיע להבנות כספיות. מכבי חיפה ומכבי תל אביב ימשיכו במאמצים להעבירו בחלון ההעברות הנוכחי, ובאר שבע תחפש רכש אחר.

הפועל ב"ש, שהתאוששה מההפסד לרעננה עם 0:1 קטן על מכבי פתח תקווה, תתארח ביום ראשון אצל מכבי חיפה בסמי עופר. כל תוצאה פחות מהפסד עלולה להרחיק את ב"ש עוד יותר מהמוליכה קרית שמונה וסגניתה מכבי תל אביב. ניצחון ישאיר את האדומים בעמדת זינוק טובה בצמרת הגבוהה, ועל הדרך יסבך מאוד את מכבי חיפה בתחתית.