אלי גוטמן יעביר את האימון מחר. "הכיוון: שיחזור לאמן"

שבוע בלבד לאחר המינוי, מנג'ר הפועל ת"א כבר ילבש טרנינג בצעד ברור לקראת חזרה לקווים. במועדון רוצים שגיא לוי יישאר בצוות האימון, לא ברור אם המאמן הנוכחי יסכים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  18.01.16 - 18:32
תחילת כתבה

(בווידאו: אימון הפועל ת"א בראשון)

נראה שהלחץ בהפועל תל אביב, בעקבות ההפסד להפועל כפ"ס, נותן את אותותיו. אם אתמול הקולות במועדון דיברו על כך שאמיר כבירי לא רוצה לגרום לזעזועים נוספים, גורם בכיר בהפועל הבהיר הערב (שני) לאתר ערוץ הספורט: "המגמה היא שאלי גוטמן יעמוד על הקווים".

הרצון בקרב האדומים הוא לראות את גוטמן מדריך את הקבוצה בזמן משחקים. בה בעת, בהפועל ת"א לא רוצים להיפרד מגיא לוי, אלא רוצים שיישאר בצוות המקצועי, אך לא ברור אם כך יקרה. את ההחלטה בנוגע למאמן הנוכחי השאירה הפועל לידיו של גוטמן, שמעוניין שלוי יישאר.

בהתאם להערכות בימים האחרונים, כבר מחר גוטמן צפוי ללבוש טרנינג ולהעביר לפחות חלק מאימון הקבוצה, שמתכוננת למשחק החוץ מול בני סכנין בשבת הקרובה. עד כה, המנג'ר החדש של הפועל הקפיד רק לצפות מהצד באימונים שהעביר לוי.

"לא תראו אותי על המגרש", אמר גוטמן במסיבת העיתונאים בה הוצג כמנג'ר, "כשאשים את הטרנינג, אכנס לאימון, נעשה את זה ביחד. נעשה את זה לטובת הקבוצה. ההוגנות שלי כלפי גיא לוי היא בשיחות איתו. הוא סומך עליי ואני סומך עליו".