בנאדו מועמד לאמן את בני יהודה בעונה הבאה

הבעלים המיועד ברק אברמוב בחיפושים אחרי מחליף ליוסי מזרחי. מרשיץ' מעורר עניין, עגייב יעזוב?

רועי זריהן  18.04.16 - 07:24
תחילת כתבה

אם למישהו עוד היה ספק, אז עכשיו זה רשמי - בני יהודה היא הקבוצה הראשונה שמבטיחה באופן מעשי ותיאורטי עונה נוספת בליגת העל אחרי ה-1:3 אתמול (ראשון) על הפועל עכו ובמועדון מרוצים בסך הכל מעונת החזרה של הקבוצה לליגה הבכירה. "בסך הכל עשינו עונה טובה ועמדנו במטרות שלנו", אמרו בשכונה.

כאמור, בבני יהודה כבר חושבים על העונה הבאה והכוונה היא שהבעלים החדש ברק אברמוב כבר עובד על העונה הבאה. כמובן שהמטרה הראשונה היא לסגור עם מאמן שיוביל את הקבוצה במקומו של יוסי מזרחי שלא ימשיך. בין השמות שהוזכרו היה גם זה של אריק בנאדו, אך מאמן הנבחרת הצעירה יוכל להגיע רק אם יקבל אישור מיוחד מהתאחדות לכדורגל לאמן במקביל גם את בני יהודה וגם להמשיך בקמפיין של במדים הלאומיים.

אגב, הקמפיין של בנאדו בצעירה יסתיים בחודש אוקטובר, אלא אם כן הנבחרת תצליח לעלות ליורו ואז כמובן בנאדו יישאר בצעירה תקופה נוספת. מקורבים לאברמוב טוענים שישנם מועמדים נוספים ושבשבוע הקרוב יתקיימו שיחות עם מועמדים נוספים.

בגזרת השחקנים, אנטוניו מרשיץ', שמחזיק בחוזה גם לעונה הבאה, מעורר לא מעט עניין בקרב מועדונים נוספים ובשכונה לא יוכלו לעמוד בדרכו אם תגיע הצעה בגובה של כ-400,000 דולרים, זהו סעיף השחרור של הקשר הקרואטי שכבש אתמול שער נפלא. שחקן נוסף שעתידו בשכונה לוט בערפל הוא אמיר עגייב, שמסיים את חוזהו בקיץ. על פי הערכות גובה דמי ההשבחה שיקבל אברמוב במידה וקבוצה מישראל תרצה לרכוש את הקשר הוא מיליון שקלים. נזכיר שלקבוצה בחו"ל עגייב יוכל לעבור באופן חופשי.

"שיחקנו מצוין", התייחס עגייב לניצחון על הפועל עכו. "כולם נתנו את הדם ואת התחת. אני מאוד שמח מהניצחון שנתן לנו את השקט להמשיך את הליגה בשקט ובהנאה". על העתיד שלו בבני יהודה: "בגלל זה אני לא אוהב לדבר, כי אני יודע שישאלו אותי את זה. יש לי חוזה עד לסיום העונה, אני אכבד אותו, אני אתן את כל כולי עד למשחק האחרון. מה יהיה בשנה הבאה? אלוהים גדול".