"יריב טפר משקר על דוכן העדים בלי למצמץ"

הקוון בורנשטיין תקף את המנכ"ל. מי ישפוט את משחק העונה?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.01.18 - 07:38

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

גורמים באיגוד השופטים העבירו ביקורת על כך שאלי חכמון שובץ למשחק המרכזי ביום שני בין מכבי נתניה לבית"ר ירושלים. כזכור, השופט טעה שלא הוציא כרטיס אדום לאליסון דוס סנטוס אחרי עבירה ללא כדור על וידאר קיארטנסון. בנוסף עם חכמון, שובץ לאותו משחק גם לירן ליאני שהיה שופט הרחבה במשחק שלשום בין מכבי חיפה למכבי ת"א, והאירוע נעלם מעיניו על אף שהיה כמה מטרים ממנו.

"מי שעשה את השיבוצים פעל לא נכון", אמר גורם באיגוד ולמעשה העביר ביקורת על המשבץ, טלאל דראוושה. אגב, בעקבות הפירוש הלא נכון של צוות השיפוט לסיטואציה ולאור העובדה שלירן ליאני היה חלק מאותה טעות, נראה שליאני שהיה מועמד לנהל את משחק העונה בעוד עשרה ימים בין מכבי ת"א להפועל ב"ש, לא יקבל את השיבוץ ואלון יפת יזכה לעדיפות. באיגוד סיפרו כי גורמים במכבי ת"א מתחו ביקורת על ליאני ושלא יהיה נכון לשבצו.מצד שני, טרם התקבלה החלטה.

בינתיים, הקוון אורן בורנשטיין ביקר את המנכ"ל יריב טפר בתכתובת "וואטסאפ" לכמה מהקוונים. בורנשטיין, שנחשב לאיש שעומד מאחורי מחאת הקוונים שלא הגיעו לכנס המקצועי, כתב: "המטרה היא לעשות הסכם קיבוצי עם בסיס.. שכר נורמלי.. תשלום על כנסים.. ואת הפנסיה והוותק נוציא דרך בית משפט.. אז תבחר למי להאמין .. לי.. או למנכ"ל שלך שבלי למצמץ משקר על דוכן העדים ודואג מאוד לעובדים..".