דור מלול ונס זמיר בספק לבני יהודה

מגן וקשר הפועל חיפה סובלים מכאבים וינסו לרשום אימון מלא

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.11.18 - 08:41
תחילת כתבה

בהפועל חיפה לא התכוונו לבצע שינויים בהרכב שניצח את מ.ס. אשדוד לקראת המפגש עם בני יהודה מחר (שבת), אך הפציעות עלולות להוביל לחילופים. דור מלול לא התאמן אתמול בעקבות רגישות במפשעה. אם לא יהיה כשיר, גיא משפתי או לירן סרדל יפתחו במקומו. נס זמיר רשם אתמול אימון חלקי וכמו מלול, גם הוא יעבור היום מבחן כשירות.

עבור שרון מימר יהיה זה משחק הבכורה באצטדיון סמי עופר וברצונו ליצור מומנטום. בעונה שעברה ניצחה פעמיים הפועל חיפה את היריבה בתוצאה 1:2. זמיר התייחס לכתומים: "כיום בני יהודה, ביחד עם מכבי ת"א, משחקת את הכדורגל הכי טוב. שרון מכין אותנו ונקווה לבוא מוכנים. בני יהודה יריבה מאוד קשה, יחסית צעירה, יש לה מאמן שאני מאוד אוהב, מאמן טוב".

האדומים נמצאים במקום השמיני עם תשע נקודות, כשניצחון עשוי לסייע להם לברוח מעט מהתחתית הבוערת. "קודם כל שלב שלב. הליגה מאוד צפופה להוציא כמה קבוצות שלמעלה. כמה נצחונות יכולים להחזיר אותנו לאן שצריך להיות ונקווה להמשיך את זה", הסביר הקשר והתייחס גם לקריירה שלו: "אני כבר לא ילד, עברתי בקריירה תהפוכות. בשבילי זו שנה קריטית. התחיל טוב ונקווה שימשיך טוב".

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול (גיא משפתי), גבריאל תמאש, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג, גל אראל, רסמוס סויסטד, מקסים פלקושצ'נקו, ראדו גינסארי, נס זמיר (בן אז'ובל) ואלי אלבז.

הדפס