מכבי ת"א במו"מ מתקדם עם יורגוס יאקומאקיס

הצהובים מקווים להנחית את החלוץ בן ה-24 של א.א.ק אתונה בהשאלה

תומר לוי
תומר לוי  06.12.18 - 23:59
תחילת כתבה

האם נמצא החלוץ המתאים? מכבי ת"א נמצאת במו"מ מתקדם עם יורגוס יאקומאקיס מא.א.ק אתונה. הצהובים פנו לנציגיו של השחקן היווני (24) ומקווים להנחית אותו בחודש הבא, שעה שייפתח חלון ההעברות של החורף, במסגרת עסקת השאלה של 200 אלף יורו.

יאקומאקיס שותף העונה רק בארבעה משחקי ליגה ושיחק 88 דקות בלבד ביוון. הוא הצטרף לאלופה היוונית לפני שנתיים מקבוצת פלאטאניאס. אצל הצהובים-שחורים משמש בעיקר כחלוץ מחליף ועלה שלוש פעמים העונה מהספסל במשחקי הקבוצה בליגת האלופות מול אייאקס ובנפיקה.

אחרי שפתחה פער של 12 נקודות מהיריבה הגדולה מבאר שבע, מכבי נמצאת בעיצומן של הכנות אחרונות לקראת משחק הצמרת מול בני יהודה שיערך ביום שבת באצטדיון המושבה. ולדימיר איביץ' יאלץ להסתדר ללא דן גלזר ואייל גולסה הפצועים. 

יונתן כהן, הקשר הצעיר של הצהובים, התייחס להתמודדות במסיבת העיתונאים: "זה יהיה משחק מעניין מול קבוצת צמרת. אנחנו יודעים מול מי אנחנו נשחק, זו קבוצה שהקשתה על כל יריבותיה והיא נמצאת במקום הזה בזכות. הם יבואו נחושים וחזקים ולא יעשו לנו חיים קלים, אבל ההכנה היא כמו לכל משחק".

כהן, שהאריך לאחרונה חוזה לעוד שלוש שנים וחצי בצהוב, זוכר חסד לקבוצה בה שיחק: "היה לי מאוד כיף בשנתיים שלי שם, השתדרגתי מבחינה מקצועית, אבל עכשיו אני במכבי ת"א ואני רוצה לנצח איתם. אני יודע שהם ירצו להנחיל לנו הפסד ראשון".

על העומס אמר הקשר: "זה לא רגיל לשחק פה שלושה משחקים בשבוע, אבל המאמן עושה רוטציה נכונה וכולם מרגישים בכושר טוב. העייפות היא לא תירוץ כי גם בני יהודה שיחקו כמות דומה של משחקים. נבוא לעשות את העבודה".

הדפס