קינדה נמכר לבית"ר במיליון יורו, אנאן חתם

הקשר של אשדוד הצטרף ל-4.5 שנים בבירה. הגנאי עבר את הבדיקות הרפואיות ויעמוד לרשות קלינגר עד תום העונה

תומר לוי
תומר לוי  05.02.19 - 17:35
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים עובדת קשה על מנת להתחזק לפני תום חלון ההעברות. הערב (שלישי) ביום האחרון של חלון ההעברות התחמשה בשני שחקנים: גדי קינדה ממ.ס אשדוד ואנתוני אנאן מהלסינקי הפינית.

על הקשר הישראלי, ישלם משה חוגג מיליון יורו למועדון מהנמל. קינדה, שעזב את האחרונה בטבלה, חתם על חוזה ל-4.5 שנים. קינדה בן ה-25 רשם העונה שני שערים ב-11 הופעות ליגה. הוא עוזב את אשדוד לראשונה בחייו אחרי שבע שנים בצהוב-אדום. טל כחילה או אפונסו טיירה עשויים לעשות את הדרך ההפוכה.

הקבוצה עברה הלילה שעות דרמטיות. אחרי שהייתה בטוחה שהרכש המיועד שלה, אנאן, ינחת בישראל, הקבוצה מהבירה התבשרה בשעת לילה מאוחרת כי הטיסה שלו מגרמניה בוטלה בשל תנאי מזג אוויר קשים בברלין. צירופו של אנאן היה בספק, אבל במועדון עבדו מסביב לשעון ומצאו לקשר הגנאי טיסה חלופית.

אנאן, ששיחק בעבר בשאלקה ובנבחרת גאנה, נחת בצהריים, התקבל על ידי אנשי המועדון, עבר בדיקות רפואיות וחתם עד סוף העונה עם אופציה לעונה נוספת. מעמד החתימה התרחש באמצעות סוכניו זיו שטרנברג ואריאל בוזורגי. על הגעתו של הקשר האפריקאי לבית"ר, פרסמנו כאן לראשונה בערוץ הספורט.

כבר לאחר הניצחון על בני יהודה, הנהלת הקבוצה החלה בהליכים להוצאת ויזה עבור השחקן, זאת כתוצאה מלחץ שהפעיל המאמן, ניר קלינגר. אם יצטרף, הקשר ישלים את מסע הרכש של משה חוגג ויהפוך לאחרון שיגיע לקבוצה, לאחר צירופם של מיחאי וודוץ, פרדי פלומן ויוסי בניון. לירוי צעירי, שלא קיבל הרבה הזדמנויות בחצי העונה הראשונה, עבר לעירוני ק"ש. בתוך כך, בקבוצה דווח כי מיחאי וודוץ נכנס לכושר משחק ויהיה בסגל לקראת המשחק הבא מול מכבי חיפה.