על סף חתימה: שי גולן סיכם את תנאיו בק"ש

הקשר יגיע בהעברה ממכבי, גם תומר אלטמן בדרך. רואיס ינחת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.07.19 - 16:45

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

החלוץ האירי קיליאן שרידן ערך אתמול (ראשון) את אימון הבכורה שלו בעירוני ק"ש. הקשר הקוסטה ריקני ג'וזה רואיס ינחת הלילה ויעבור מחר את הבדיקות הרפואיות שאחריהן יוכרע האם יוחתם או לא. במועדון ממתינים לזר השלישי שצפוי לחזק את חוליית ההתקפה, ג'יימס אדניי הניגרי. כרגע, הקבוצה האזרית, גבלה, לא משחררת את החלוץ. הקבוצה משחקת במוקדמות הליגה האירופית, אבל בק"ש מאמינים שתוך מספר ימים הניגרי ינחת בישראל.

סגל הקבוצה של מסאי דגו כמעט סגור, כאשר ייתכן ויצורף קשר ישראלי לרוטציה. שני השמות הבולטים הם תומר אלטמן ושי גולן, שחקני מכבי תל אביב שלא נמצאים בתכניות המקצועיות של האלופה. השניים הושאלו בעונה שעברה לבית"ר ת"א/רמלה. אלטמן (21) כבש שני שערים. גולן (20) מצא שלוש פעמים את הרשת ונחשב להגנתי יותר מבין השניים. בעונה שעברה תופקד גם כבלם.

הקשר, איימן חרבט שהחל להתאמן בשורות הקבוצה בשבוע שעבר נפצע וחדל מלהגיע לאימונים. הוא הצטווה לנוח במשך שבוע והסיכויים שיצורף קטנו באופן משמעותי.

בתוך כך, הקבוצה קיימה משחק אימון ראשון בעידן דגו וסיימה בתיקו 0:0 נגד הפועל אום אל פאחם ושמעון הדרי, שסייע לק"ש להישאר בליגה. במשחק התקיים באיצטדיון בטובא, שוערה של ק"ש, גד עמוס, עצר פנדל.