בסכנין טוענים שחדרה "חטפה" מהם את סיסה

הבלם נבחן אצל הקבוצה מהמגזר, שמפנה אצבע מאשימה לגוטמן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.07.19 - 20:01
תחילת כתבה

בבני סכנין מביעים כעס רב על אנשי חדרה ועל המאמן אורי גוטמן אחרי החתמת ג'ונתן סיסה בקבוצה מליגת העל. סיסה ליווה את סכנין במחנה האימונים שלה בבולגריה, ועם סיום המחנה השחקן היה אמור לחזור למדינתו ולמחרת לטוס לישראל. אנשי סכנין נדהמו לגלות שהשחקן לא חזר לביתו והוא כבר שלושה ימים מתאמן עם חדרה בבולגריה, שכן במועדון מדוחא סבורים כי כבר מיום משחק האימון בין שתי הקבוצות החליטו אנשי חדרה והמאמן שלהם לשבש את הקשר בין השחקן לבין סכנין.

לטענת אנשי סכנין, בכל פעם היה סוכנו של השחקן מקפיץ את דרישותיו עד שנוצרה סיטואציית התמחרות אשר במהלכה הצליחה חדרה לשבש באופן מוחלט את המשא ומתן בינו לבין המועדון מהמגזר, ולבסוף לצרף אותו אל שורותיה. בסכנין החליטו לפנות לייעוץ משפטי בנוגע לעניין זה.

תגובת חדרה: "ג'ונתן סיסה הוצע להפועל חדרה והקבוצה בתחילה סירבה לבחון אותו. בשלב מאוחר יותר, לאחר שהשחקן פגש את חדרה עם סכנין במשחק אימון, סוכנו שוב פנה אלינו ואמר כי הבלם מעוניין לשחק בחדרה בליגת העל. בשלב זה המאמן נתן אור ירוק לצרפו לאימונים, ומכאן הכל היסטוריה. הפועל חדרה פועלת בהוגנות ולא מנהלת מו"מ עם שחקנים תחת חוזה".