סופית: דור אלו הושאל מב"ש לבני יהודה

כפי שפרסמנו לראשונה: המגן עבר לשכונה. גם פנישי חתם

תומר לוי ומוטי פשכצקי  06.08.19 - 19:50
תחילת כתבה

כפי שפרסמנו לראשונה בערוץ הספורט, בני יהודה השלימה הערב (שלישי) אטת צירופו של דור אלו. המגן הימני סיכם באופן סופי בקבוצה מהשכונה ועבר במסגרת עסקת השאלה מהפועל באר שבע, שגם תשתתף בחלק קטן משכר הבסיס שלו.

עוד קודם, אקס בני סכנין, הבלם אלבן פנישי, חתם בקבוצה לשנתיים באמצעות סוכנו אדם קידן, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. פנישי בן ה-28, שהתאמן עם הקבוצה כבר במחנה בפולין, נחת הלילה בישראל ויצטרף היום לאימונים.  

מי שעוד צפוי לשחק בקבוצה בעונה הקרובה הוא מתן בלטקסה, שהיה חלק מהמועדון בעונה שעברה אבל סיים את תקופת ההשאלה שלו וחזר למכבי תל אביב. הזהובים ניסו להגיע עם הצהובים להסדר על רכישת 50 אחוז מכרטיסו, אבל בשלב זה הצדדים לא הגיעו להסכם ובעקבות כך נראה שהמגן יאריך את חוזהו במכבי ויושאל לעונה נוספת בבני יהודה.

בינתיים, בקבוצה ממשיכים בהכנות לקראת המשחק מול נפטצ'י באקו האזרית במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית. במקביל, בבני יהודה בטוחים שבעונה הקרובה דור ז'אן יהנה מהפריצה שלו ובונים עליו כחלוץ המוביל. בעניין אחר. קשר הקבוצה איתן וולבלום שמושאל ממכבי חיפה, סובל מקרע חלקי ברצועה הצידית הפנימית בברך. הוא צפוי להיעדר כחודש.