הפועל ת"א תוותר? לסקאנו סובל מכושר גופני ירוד

ההחלטה לגבי החלוץ תתקבל לאחר המשחק מול כפ"ס, בו ישחק

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  18.08.19 - 10:24
תחילת כתבה

בסוף לא ילבש אדום? חואן לסקאנו, שסיכם את תנאיו בהפועל תל אביב ונבחן ע"י ניסו אביטן באימונים האחרונים, לא מרשים עד כה יתר על המידה. במועדון טוענים כי בניגוד למה שהוסבר להם, עושה רושם כי השחקן לא עשה הכנה כמו שצריך עד היום, שכן יש לו בעיה בכושר גופני. בחודורוב גם ציינו כי ייתכן שהחום הכבד ששרר בימים האחרונים השפיע על לסקאנו.

בכל מקרה מאמן האדומים יחליט באופן סופי אם לצרף את החלוץ רק אחרי משחק הדירוג בגביע הטוטו מול הפועל כפר סבא מחר (שני), בו לסקאנו יקח חלק. החלוץ ככל הנראה ישולב במהלך המחצית השנייה.

בתוך כך, גם סביב מרכז ההגנה יש עדיין סימני שאלה. אוראל דגני מתאמן רגיל, אבל כפי שהבהיר בשבוע שעבר לשרון ניסנוב הוא רוצה לעזוב. נכון לעכשיו רק בית"ר ירושלים מתעניינת בו, אך משה חוגג לא מוכן לשלם את סעיף השחרור שלו - 400 אלף דולר והקבוצה מהבירה מעדיפה בלם זר. בהפועל סיפרו כי לא נערכה שיחה כלשהי עם דגני מאז שלא הרגיש וטען כי הוא לא מסוגל לשחק מול נס ציונה בשבוע שעבר.

אביטן מחפש גם עוד בלם. בגזרת הישראלים ישנם שלושה מועמדים: שיר צדק, שהמו"מ מולו תקוע, דודי תירם ומתן אוחיון שהם שחקנים חופשיים. אביטן בודק גם אופציות של בלם זר.