"מליקסון? כשיוכל הוא ישחק, נהיה סבלניים"

בכר הסיר את הערפל מחזרת הקשר: "כיף לראות אותו על הדשא"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.10.19 - 17:11
תחילת כתבה

כשהיא עדיין ללא הפסד ושנייה רק למכבי ת"א, הפועל ב"ש בהחלט יכולה להיות מרוצה מפתיחת העונה שלה, אבל גם היא יודעת שזו רק ההתחלה. אחרי שניצחו בקושי את הפועל רעננה, הדרומיים כבר נמצאים עם הפנים לעבר הקרב הבא שלהם מול הפועל חיפה. לפני כן, ברק בכר דיבר במסיבת העיתונאים המסורתית.

"אנחנו בסך הכל אחרי חמישה משחקים, שלושה מהם היו בבית", הסביר ברק בכר את היכולת בחוץ. "עשינו בטדי תוצאה טובה ואשדוד זה היה לכאן או לכאן. לא צריך להסיק מסקנות מהר מידי. מליקסון? כולם מכירים אותו, תמיד אמרתי שהוא השחקן הכי משמעותי במועדון. ועדיין, היה כיף לראות אותו חוזר, הוא כבר מתאמן תקופה, אבל זה עוד מוקדם. הוא עבר משהו לא נעים, אנחנו צריכים לחכות ולהיות סבלניים. ברגע שנראה שהוא כשיר במאת האחוזים הוא ישחק".

בכר חזר והתייחס ליכות של ב"ש: "קודם כל כשמגיעים למצבים זה אומר שיש קבוצה טובה שמייצרת ומניעה את הכדור נכון, זה חשוב מבחינתי. בגלל שאנחנו תוקפים הרבה, אנחנו מייצרים הרבה קרנות ומצבים נייחים, זה גם חלק מהמשחק. אנחנו עובדים הרבה באימונים על החלק ההתקפי, אנחנו תמיד רוצים להבקיע יותר ואני מקווה שזה יקרה".

על השילוב של ז'וסווה אמר בכר: "הוא התלבש במשחק הקודם, זה אומר שהוא כבר יכול להתחיל לשחק. הוא נראה לא רע בכלל מבחינת הכושר, לאט לאט נמצא את הדרך לשלב אותו. פציעות? חוץ משון גולדברג כולם כשירים. גם בנוגע לשטקוס נצטרך לבדוק באימון, אם הוא לא יהיה כשיר לגמרי הוא לא ישחק".

עדן שמיר הוסיף: "ההכנה היא אותה הכנה למשחק בית או חוץ, אנחנו באים לנצח. זה לא סוד שבטרנר התמיכה מטורפת, אבל מבחינתו להשיג ניצחון חוץ ראשון זה דבר חשוב. הנבחרת? לא מאוכזב מאי הזימון, אני מתעסק יותר במה שיש לי. ברור שאשמח להיות בנבחרת, אבל כרגע אני מתרכז בהפועל ב"ש. אני צריך להרים את הרמה עוד קצת, אני יודע שאני מסוגל ליותר. כל ספורטאי רוצה להצליח ולזכות בתארים, אבל יש לנו הרבה על מה לעבוד לפני. כרגע אנחנו מסתכלים בטווח הקרוב".

על החזרה של מליקסון אמר: "הוא אחד המנהיגים שלנו, אולי המשמעותי ביניהם. אמנם לא שיחקתי איתו, אבל שיחקתי נגדו ואני יכול להגיד שסבלתי ממנו לא מעט. נשמח לקבל אותו, אבל זה יקרה בקצב שלו. אנחנו מחכים לו".