עטר צפוי להיות כשיר לק"ש, אופואדו בספק

שכטר עשוי לתפוס את המקום בחוד. ייני מגביר את קצב האימונים

תומר לוי
תומר לוי  24.11.19 - 15:19

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

שבוע וחצי, זה כל מה שנותר עד לדרבי התל אביבי הראשון של העונה, אבל בעוד הפועל ת"א מנסה לחבר את השברים מחדש - במכבי ת"א עדיין מתעסקים ברשימת הפצועים הבלתי נגמרת שמעסיקה אותם עוד מתחילת העונה. עד אז, לצהובים ממתינה משוכה נוספת בדמותה של קרית שמונה.

החדשות הטובות הן ששם אחד ירד מהרשימה - אלירן עטר. החלוץ, שלא זוכה להזדמנות ממשית העונה, סבל מצוואר תפוס בימים האחרונים ואף לא לקח חלק במשחק האימון מול נס ציונה, אך כעת עטר החלים לחלוטין וערך אימון מלא - כאשר עושה רושם שיהיה כשיר לק"ש ולדרבי שייערך ביום רביעי הבא. שם נוסף שמחלים בקצב חיובי, הוא שרן ייני. הבלם, שנפצע עוד במשחק אלוף האלופים לפני תחילת העונה, מגביר את קצב האימונים, אך עדיין לא מתאמן באופן מלא.

בצד השני של המאזניים עומד צ'יקו אופואדו. החלוץ הצהוב סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי והוא עדיין לא לוקח חלק באימונים, כשנכון לרגע זה הוא נמצא בספק גדול לשני המשחקים. במידה ואינו יהיה כשיר, מי שיתפוס את מקומו הוא איתי שכטר. כמו אופואדו, גם ניקוליץ' עדיין מתמודד עם הפציעה, אך במקרה שלו לא ברור מתי יחזור. בתוך כך, בקבוצה מקווים להאיץ במו"מ על הארכת חוזיהם של שחר פיבן, דן גלזר ורוסלן ברסקי.